22-річна жінка народила трійню (ФОТО)

жовтня 10 / 2019
22-річна жінка народила трійню (ФОТО)
Уродженка Каменя-Каширського двадцятидворічна Альона Цюрик народила трійню. Більше того, усі дівчатка між собою є близнючками.

Упродовж місяця новоспечена матуся разом з немовлятами перебували під пильним наглядом медиків у неонатальному центрі області.

Нині ж багатодітна родина повернулася додому. А сповнені щастям «у кубі» батьки діляться враженнями з кореспондентами газети «Полісся».

На порозі будинку нас зустрічає усміхнена та привітна молода матуся. Завітавши в дитячу кімнату, споглядаємо доволі зворушливу картину — троє маленьких згорточків любові, одягнені в рожеве вбрання, вишикувалися на годування. Жінка турботливо клопочеться про своїх доньок, намагаючись нагодувати маленьких одночасно за допомогою пляшечок з сумішшю. Матуся з легкістю розрізняє своїх чад, хоч на наш погляд, вони ідентичні між собою.

З неприхованою радістю, вона відтворює у пам’яті той знаковий день, коли почула звістку про велике поповнення у їх родині.

— Коли вже усвідомила виголошений лікарем результат УЗД, мало не зомліла від несподіванки. З помітним напруженням, медик резюмував: «Ви станете мамою трьох дівчаток», — зізнається жінка. — Це моя перша вагітність, тому новину сприйняла, наче грім посеред ясного неба.

Насамперед поділитися новиною вирішила зі своїм чоловіком Сергієм. Той якраз перебував на заробітках. Від думки, що невдовзі він стане багатодітним батьком, у нього паморочилась голова. З одного боку, — згадує Альона, — він не міг уявити, що стане батьком одразу трьох діточок, з іншого — турбувався про те, чи зможу я виносити стількох дітей одразу. До звістки про «потрійне щастя» нам обом доводилося звикати тривалий час… Будучи вже при надії, але ще перед обстеженням, ми з чоловіком мріяли про хлопчика. Натомість народилося аж троє дівчаток.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...