Зламав ребра і розбив легені: під Кропивницьким чоловік жорстоко розправився з новонародженим сином. Набрид вже за тиждень

вересня 20 / 2019
Зламав ребра і розбив легені: під Кропивницьким чоловік жорстоко розправився з новонародженим сином. Набрид вже за тиждень


Жінка з двома дітьми переїхала до коханого за тиждень до трагедії

Вітчима підозрюють в умисному вбивстві маленької дитини, хоча мати семимісячного хлопчика запевняла поліцію, що малюк просто випав з коляски і забився. Жінка тривалий час перебувала під наглядом соцслужб – сім’ю вважали неблагополучною – однак за два місяці до трагедії під Кропивницьким нагляд зняли.

Після проведення розтину були виявлені численні тяжкі тілесні ушкодження.

Як розповіли медики, хлопчик Олександр народився передчасно і був дуже слабенький, і малюка навіть реанімували. За свої сім місяців життя дитина третину пробув у лікарні.

Чоловік і батько Сашка покинув сім’ю ще до народження дитини. Жінка через деякий час зійшовся зі своїм односельцем і переїхала до нього за тиждень до події. 25-річний вітчим, як розповідають сусіди, любив дітей і доглядав за ними – коли був тверезий.

У день трагедії чоловік напився і впав п’яний на дитину, що й призвело до загибелі хлопчика, каже місцевий житель Микола Кирилов. Він розповів, що у малюка були зламані два ребра і розбита легеня.

Сусіди викликали “швидку допомогу”, проте медики лише констатували смерть хлопчика.

Як розповів начальник Маловисківського відділу поліції Сергій Котига, після зібраної інформації правоохоронці перекваліфікували справу: “Ми вже вважаємо, що там мало місце умисне вбивство”.

Підозрюваного чоловіка заарештували на два місяці без права на заставу.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...