Українцям обіцяють двічі підвищити пенсії: коли і на скільки

вересня 12 / 2019
Українцям обіцяють двічі підвищити пенсії: коли і на скільки
На українських пенсіонерів найближчі пів року чекають два підвищення пенсій – з 1 грудня і з 1 березня.

Хто і на скільки більше грошей отримуватиме, розповів у ефірі ObozTV колишній віцепрем’єр-міністр України Павло Розенко.

Як повідомив Розенко, з 1 грудня відбудеться планове підвищення пенсій відповідно до показників, зафіксованих у державному бюджеті України на 2019 рік. Це підвищення пов’язане зі зміною розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних.

«За стандартами мінімальна пенсія дорівнює прожитковому мінімуму. Станом на сьогодні це цифра 1564 грн. З 1 грудня буде 1638 грн. На 74 грн зросте пенсія у більшості пенсіонерів, у яких пенсія залежить від прожиткового мінімуму. Це невелика кількість пенсіонерів — близько 1?1,5 млн осіб», — пояснив колишній віцепрем’єр.

Також, за його словами, буде підвищено максимальний поріг пенсійної виплати на 740 грн.

«Високооплачувані пенсіонери отримають більше на 740 грн. Проміжних підвищень 200?300 грн не буде. Це зафіксовано у бюджеті», — уточнив ексміністр.

«Наступне підвищення пенсій буде теж планове, згідно з пенсійною реформою, яка раніше була проголосована, з 1 березня. Там буде чергове осучаснення пенсій, воно стосуватиметься практично всіх категорій пенсіонерів», — додав Розенко.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...