“Хрущовки під знесення”: радянські багатоповерхівки пропонують зносити без згоди усіх мешканців будинку

серпня 17 / 2019
“Хрущовки під знесення”: радянські багатоповерхівки пропонують зносити без згоди усіх мешканців будинку
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) пропонує проводити реконструкцію “хрущовок” за обов’язкової згоди не менше 75% власників житла.

Про це йдеться у новому законопроекті “Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду”.

Слід зауважити, що наразі Законом «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду» встановлена обов’язкова згода 100% мешканців будинку. Втім, у міністерстві вважають, що це є однією з причин затримки програми реновації застарілого житла.

Зазначимо, що в новому законопроекті пропонується встановити нову вимогу щодо згоди мешканців будинку на проведення реконструкції – не менше 75% власників квартир та іншого нерухомого майна в межах кварталу (мікрорайону). Водночас, розгляд питання про реконструкцію багатоквартирного будинку в межах кварталу/мікрорайону припиняється у разі незгоди 25% власників. Такий будинок виключатимутьз інвестиційного проекту, а рішення про це доводитимуть до відома мешканців письмовим повідомленням.

Крім того новим документом мають намір врегулювати наступні питання щодо:

– врахування можливості здійснення реконструкції застарілого житла різної поверховості, а не лише до 5 поверхів;

– визначення замовниками проектів реконструкції виконавчі органи сільських, селищних та міських рад;

– розширення переліку можливих джерел фінансування проектів;

– визначення алгоритму прийняття рішення щодо реконструкції або знесення;

– удосконалення процедури видачі компенсації власникам застарілого житла;

– передбачення різних можливих варіантів відселення жителів під час реконструкції, максимальну відстань, на яку відбуватиметься відселення, та інші питання.

Зокрема, як зазначається в проекті нового закону, реалізація проектів комплексної реконструкції кварталів здійснюється за умови попереднього і повного відшкодування власникам квартир та/або нежитлових приміщень вартості втрат шляхом надання за їх згодою інших квартир або грошової компенсації відповідно до договорів, попередньо укладених інвестором-забудовником з кожним власником (наймачем) цих приміщень, крім випадків тимчасового відселення у маневрений житловий фонд на час до надання житла в установленому законом порядку.

Водночас, власнику квартири та/або нежитлового приміщення, розташованого в
багатоквартирному будинку, який підлягає відселенню, за його письмовою
заявою надається грошова компенсація ринкової вартості квартири та/або
нежитлового приміщення станом на дату укладення договору. Така грошова
компенсація не надається у випадку, якщо квартира та/або нежитлове
приміщення, яке підлягає вивільненню, є предметом обтяжень або є об’єктом
іпотеки.
Також, власнику квартири, що підлягає вивільненню, компенсація її ринкової
вартості надається виключно у разі наявності у нього на праві власності іншої
квартири або індивідуально (садибного) житлового будинку, що підтверджено
документально.
“Хрущовки під знесення”: радянські багатоповерхівки пропонують зносити без згоди усіх мешканців будинку
“Хрущовки під знесення”: радянські багатоповерхівки пропонують зносити без згоди усіх мешканців будинку

Слід зазначити, що наразі коефіцієнт відшкодування за старе житло становить 1,5 (при переїзді в новий будинок вам повинні дати квартиру на 50% більше), що, як зазначають у Мінрегіоні, також затримує старт програми реконструкції застарілого житлового фонду.

Разом із цим, в документі прописано, що власникам земельних ділянок, з розташованими на них індивідуальними (садибними) житловими будинками, іншими будівлями і спорудами, які вилучаються разом із земельними ділянками для суспільних потреб, надаються за їх згодою рівноцінні земельні ділянки з побудованими на них
індивідуальними (садибними) житловими будинками, будівлями і спорудами
або грошова компенсація відповідно до цього Закону.

Розмір грошової компенсації за квартиру та/або нежитлове приміщення,
земельну ділянку, що відчужується, визначається на підставі їх експертної
грошової оцінки, проведеної відповідно до закону.

Також у цьому проекті закону зазначається, що згода на відселення власників квартир та/або нежитлових приміщень та наймачів квартир у стартові будинки або маневрений фонд оформляється між інвестором-забудовником та власником квартири та/або нежитлового приміщення в довільній формі та підлягає нотаріальному посвідченню.

“Наймачі квартир державного житлового фонду, розташованих в
багатоквартирних будинках, що підлягають реконструкції, які не перебувають
на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, за їх згодою
мають право отримати на умовах компенсації в межах території населеного
пункту іншу рівноцінну квартиру, кількість кімнат та площа якої не менше
кількості кімнат та площі квартири у багатоквартирному будинку, що підлягає
знесенню, не залежно від числа зареєстрованих у ньому осіб”, – йдеться у тексті законопроекту.

Крім того, законопроектом, згідно зі статтею 16, передбачено наступні пункти Реалізації проектів (програм) комплексної реконструкції кварталів:

– Включення багатоквартирного будинку до проекту комплексної
реконструкції кварталу із обов’язковим відселенням є підставою для
дострокового припинення договорів користування квартирою та/або
нежитловим приміщенням, розташованою в такому будинку, без застосування
штрафних санкцій, передбачених відповідним договором, до власника таких
приміщень.
– Власникам та/або наймачам квартир, розташованих в багатоквартирному
будинку, який підпадає під реконструкцію, які перебувають на день прийняття
рішення про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) на обліку
громадян, що потребують поліпшення житлових умов, надається нова кватира з
урахуванням норми житлової площі, встановленої законом із розрахунку
кількості осіб, зареєстрованих за цим місцем проживання на день прийняття
рішення про комплексну реконструкцію.
– Якщо в межах кварталу (мікрорайону) застарілого житлового фонду, що підлягає комплексній реконструкції, інвестор-забудовник не може запропонувати власнику та/або наймачу квартири іншу квартиру, що відповідає вимогам частини дев’ятої цієї статті, квартира більшої площі надається за рахунок коштів інвестора-забудовника.

– Примушування власника та/або наймача нової квартири сплачувати вартість надлишкової загальної площі квартири, наданої з перевищенням площ, вказаних у частинах тринадцятій та чотирнадцятій цієї статті, не допускається.

– Особам з інвалідністю на колісних кріслах надаються квартири в будинках, обладнаних вантажопідйомними ліфтами та пандусами.
– Якщо власник квартири бажає отримати квартиру більшої площі, йому може бути запропоновано приміщення більшої площі, ніж передбачено цим Законом, з оплатою ним різниці вартості надлишку загальної площі за
ринковою вартістю.
– У разі, коли власник квартири бажає отримати квартиру меншої площі, ніж передбачено цим Законом, йому може бути запропоновано таке
приміщення з оплатою інвестором-забудовником різниці у площі за ринковою
вартістю.

– Власник квартири має позачергове право в місячний строк з дня
переселення на підключення в установленому законодавством порядку до
мережі телефонного зв’язку за рахунок інвестора-забудовника у разі, коли
викуплена у нього квартира були обладнані засобами телефонного зв’язку.
– Власник гаража, що підлягає знесенню має право на грошову компенсацію за його ринковою вартістю або на місце на організованій автостоянці чи паркінгу в межах пішохідної доступності до нового місця проживання за рахунок інвестора-забудовника при наявності права власності на гараж.
– Особа із захворюванням опорно-рухового апарату (особа з інвалідністю), яка є власником гаража, має право на грошову компенсацію за його ринковою вартістю або на місце за його вибором у наземному чи підземному паркінгу поряд з місцем проживання у маневреному житловому фонді до вселення в нову квартиру.

Разом із цим, власник (орендар) земельної ділянки, письмово попереджений органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування про викуп земельної ділянки для суспільних потреб у порядку, встановленому законом або,
відповідно про дострокове розірвання договору оренди, зобов’язаний повідомити протягом одного місяця з дня отримання попередження відповідний орган про своє рішення щодо відчуження земельної ділянки або розірвання договору оренди.

Водночас, орендар земельної ділянки державної або комунальної власності, наданої у постійне користування, письмово попереджається органом виконавчої влади, уповноваженим управляти державним майном, або органом місцевого самоврядування про вилучення земельної ділянки для суспільних потреб, та, за бажанням землекористувача, йому має бути надано в постійне користування іншу земельну ділянку.

Крім того, у разі прийняття цього Закону, власники квартир та/або нежитлових приміщень, яким відповідно до цього документу надаються рівноцінні квартири та/або нежитлові приміщення на праві власності, звільняються від сплати державного мита за посвідчення договорів про відчуження на їх користь відповідних об’єктів, та від
адміністративного збору за державну реєстрацію такого права.
Оплата нотаріальних послуг за посвідчення таких договорів здійснюватиметься інвестором-забудовником або органом місцевого самоврядування.

Також зазначається, що спори що виникатимуть у зв’язку з проведенням заходів з реконструкції кварталу (мікрорайону) застарілого житлового фонду вирішуватимуть в судовому порядку.

Із повним текстом законопроекту можна ознайомитися за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

Підготувала Саша Клімова
Категорія : Україна


Залишити Коментар