Рівненська АЕС на 50% знизила потужність енергоблоку

липня 18 / 2019
Рівненська АЕС на 50% знизила потужність енергоблоку


Подію кваліфіковано за рівнем “нуль – поза шкалою” відповідно до шкали оцінки ядерних подій INES.

Вранці в четвер на Рівненській АЕС була знижена на 50% потужність енергоблоку №1 (ВВЕР-440). Про це повідомляє пресслужба Енергоатому 18 липня.

“О 05:26 відключено турбогенератор ТГ-2 енергоблоку №1 (ВВЕР-440) Рівненської АЕС через виявлення нещільності лінії конденсатного електронасоса турбоустановки (КЕН ТУ) ТГ-2. Потужність енергоблоку знижена до 50%”, – говориться в повідомленні.
Зазначається, що подію кваліфіковано рівнем “нуль – поза шкалою” – за шкалою оцінки ядерних подій INES. Причини події уточнюються.
Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й знаходиться у межах чинних норм.
Станом на ранок четверга в роботі знаходяться три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1520 МВт.
На енергоблоці №3 РАЕС (ВВЕР-1000) триває 55-а доба середнього планово-попереджувального ремонту. У ремонті – обладнання третього каналу системи безпеки. Проводиться модернізація машини перевантажувальної. Усі роботи виконуються згідно з графіком.
Нагадаємо, у грудні енергоблок №1 Рівненської АЕС було позапланово відключено від енергомережі через неправильно сформований сигнал автоматичного захисту.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...