Вадим Рабінович: Закони не можна порушувати, ні двірнику, ні Президенту!

липня 18 / 2019
Рабинович: "У виборчому бюлетені шукайте світ і економіку, а не пісні і танці".
Вадим Рабінович: Закони не можна порушувати, ні двірнику, ні Президенту!


Таку заяву політик зробив в ефірі ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

“Якщо новий, молодий, веселий і, можливо, успішний президент Володимир Зеленський дійсно хоче змінити країну і побороти корупцію, йому слід було б не порушувати Конституцію, а підписати закон «Про тимчасові слідчі комісії», який допоможе парламенту застерігати суспільство від зловживань чиновників.”

«Не можна підминати закон, не можна йти «по трупах законів» навіть хорошому президенту. Якщо нова влада хоче реально боротися з корупцією, то на столі у президента Зеленського вже лежить злощасний, нарешті проголосований закон «Про тимчасові слідчі комісії». Це основоположний для боротьби з хабарництвом закон, тому що він допомагає аналізувати злочини у владі. Якби він зараз діяв, то я як народний депутат уже б створив комісію для розслідування злочинів Порошенко і як народному обранцеві мені б не мали права в цьому відмовити”.

Парламентарій також нагадав, що, згідно з Конституцією України, президент після прийняття законопроекту Верховною Радою зобов’язаний підписати, або накласти вето. Однак, Володимир Зеленський не зробив ні того, ні іншого.

«У статтях 94 і 106 Основного закону нашої держави йдеться, що президент України протягом п’ятнадцяти днів підписує, або ветує його. Іншого не дано! А що ми маємо? Зеленський не підписав, чи не наклав вето на, тобто президент не дотримується Основного закону! Що це таке? Мені знову, як і в випадку з Порошенком, доведеться говорити про всі гріхи тепер уже нового президента? Я не хочу, а хочу, щоб Зеленський приніс в Україну мир – і зробив щось для людей”.

Народний депутат заявив, що поки його політична сила перебуває в опозиції, він вважає правильним вказувати молодому президенту на його помилки.

«Завдання опозиції говорити правду, інакше ми прийдемо до диктатури. І повірте мені, яким би чудовим не був умовний Зеленський, у нього є свої клани, ми все одно потрапимо в рабство … Кожен новий гірший за попереднього. І якщо Зеленського не поправити на старті, він буде порушувати закон далі! .. Зрозумійте, я вважаю, що обравши Зеленського, ми зробили правильно, зламали хребет режиму Порошенко, але порушувати закони не можна ні двірнику, ні президенту. Інакше це буде не демократія, а диктатура! Нехай президент це почує!» – резюмував Вадим Рабінович.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...