Літо скінчилося: В Україну вже не повернеться спека?

липня 10 / 2019
Літо скінчилося: В   Україну вже не повернеться спека?
В Україні цьогоріч минув справді спекотний червень. Але наприкінці місця дощі з грозами принесли легеньке похолодання, яке затягнулось на початок липня. Проте, з 20 чисел липня в країну повернеться аномальна спека.

Синоптик Леонід Горбань у коментарі журналістам 24 каналу розповів, що у липні в Україні буде найспекотніша погода.


Спека почне помалу вертатися з 19-20 липня. Спочатку потепліє на Півдні, а тоді така погода розтягнеться на всі області. Стовпчики термометрів сягатимуть +30+33 градусів тепла.

Водночас, синоптик Наталка Діденко додала, що спекотна сонячна погода накриє усю країну 20-22 липня.

21-22 липня очікується підвищення температури повітря до +26+29, у південній частині України до +28+32 градусів. Там знову з південних широт попре спека на Західну та Південну Європу, водночас дихне й на Східну, на нас,
– розповіла вона.Така погода затягнеться щонайменше до 9-10 серпня. Проте, в останні дні липня ще можливе незначне похолодання з грозами, але різкого скачка температури вниз чекати не варто.

Аномальна спека серйозно почне спадати лише у половині серпня. До кінця останнього місяця літа температура повітря опуститься до +19+22 градусів і нижче, почнуться дощі.

Коли в Україні спаде жара і почнеться осінь?
Тривалість літа в Україні скоротилася з трьох до двох місяців, переконують в Укргідрометцентрі. Воно починається з середини червня і закінчується у середині серпня.

За словами синоптиків, цьогоріч з 10 серпня температура різко почне падати до +19+22 градусів і нижче. Закінчиться літо в Україні холодною погодою і затяжними дощами.

При цьому осінь в Україні буде теплою, довгою і ранньою – розпочнеться після 15 серпня.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...