Віктор Медведчук допоміг українським перевізникам скасувала санкції Росії

червня 25 / 2019
Таке рішення керівництва Російської Федерації свідчить про готовність йти по шляху налагодження міждержавних економічних відносин України і Росії.
Віктор Медведчук допоміг українським перевізникам скасувала санкції Росії

24 червня 2019 року президент РФ Володимир Путін вніс зміни до норм указу про контрсанкції від 6 серпня 2014 року і від 22 жовтня 2018 року. Зокрема, в документі прописано дозвіл на транзитні перевезення через Росію підсанкціонних товарів з України. Питання скасування цих санкцій було предметом обговорення під час нашої з Юрієм Бойко зустрічі з головою уряду РФ Дмитром Медведєвим і головою правління «Газпрому» Олексієм Міллером, що проходила 22 березня 2019 року в Москві. Крім зниження ціни на газ і створення газотранспортного консорціуму, обговорювалися також питання відновлення взаємовигідних економічних відносин, в тому числі транзиту українських вантажів через територію РФ.

Таке рішення керівництва Російської Федерації свідчить про готовність йти по шляху налагодження міждержавних економічних відносин України і Росії. Упевнений, що саме прямі переговори між керівництвом України і Російської Федерації, необхідність яких відстоює «Опозиційна платформа – За життя» та необхідність яких підтримують, згідно з результатами соціологічних досліджень, 75% українців, дозволять вирішити й інші важливі питання у відносинах наших країн і захистити національні інтереси України.

Результатом відновлення транзиту стане активізація міжнародних автомобільних і залізничних перевезень з України, розвиток вантажних перевезень в треті країни, загальна активізація виробництва і створення тисяч робочих місць всередині країни.

Віктор Медведчук,

Голова Політради партії

«Опозиційна платформа – За життя»
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар