У Польщі на заробітках загинув прикарпатець – “пані” вирішили позбутися тіла, - ЗМІ

червня 20 / 2019
У Польщі на заробітках загинув прикарпатець – “пані” вирішили позбутися тіла, - ЗМІ
Загиблого заробітчанина "опізнавали" цілим фейсбуком, адже тіло вивезли за 150 кілометрів від місця праці.
Як розповідають знайомі, чоловік працював у столярні, коли в нього стався напад. Одні припускають, що це могла бути епілепсія, інші, що напад стався через те, що прикарпатець надихався випарів лаків та фарб, повідомило видання Версії.

Заробітчани, які в той час такого були в цеху, звернулися до роботодавців з проханням викликати лікаря. Однак “пані” повідомила, що зараз вже неробочий час (було близько 17 години вечора) і вона сама вирішить проблему.

Проте замість того, щоб відвезти українця до медзакладу, поляки вирішили просто позбутися тіла – вивезли в лісопосадку поблизу міста Вонгровець.

Зараз справу розслідує польська поліція. Роботодавці затримані, однак вони стверджують, що Василь в них не працював і вони взагалі не знають українця. Поліціянти розшукують ще одного українця, який, ймовірно, був свідком, а, можливо, і співучасником злочину.

А рідні тим часом збирають кошти, щоб перевезти тіло Василя додому. На це потрібно 2000 доларів. Таких грошей родина не має, адже не від доброго життя Василь поїхав на заробітки. Тому просять допомогти всі небайдужих людей.

Вдома Василя не дочекались старенькі батьки, дружина та троє дітей.

Реквізити для допомоги:

4149499642572836 – Чорней Дарія Дмитрівна
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...