Я готовий стати генпрокурором і за тиждень побороти корупцію – Рабінович

травня 30 / 2019
Я готовий стати генпрокурором і за тиждень побороти корупцію – Рабінович

Я готовий стати генеральним прокурором і за тиждень побороти корупцію, а після – стану стежити за виконанням передвиборних обіцянок, даних нашою партією, не займаючи ніяких посад.

Таку заяву зробив народний депутат і глава партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі програми «П’ятий кут. Розвиток» на телеканалі «NewsOne».

«Першочерговим завданням для нової влади є боротьба з корупцією. Справедливість повинна восторжествувати. Ми зобов’язані підвести підсумок правління команди Порошенка, зрозуміти, хто конкретно розкрадав наш бюджет, хто вночі «поцупив» 150 млрд. З Приватбанку, хто вкрав 170 млрд. З Пенсійного фонду, хто вкрав оборонні замовлення і куди йшли 5% військового збору, які ми всі платили? Українці повинні знати прізвища казнокрадів і номери рахунків, на які йшли наші з вами гроші. І якщо правоохоронці не встановлять винних, то і правоохоронців теж потрібно змінювати», – підкреслив парламентарій.

Глава партії «Опозиційна платформа – За життя» заявив, що готовий особисто очолити генеральну прокуратуру України і за тиждень побороти корупцію.

«Після перемоги нашої партії на парламентських виборах, я мрію бути генеральним прокурором. Мої колеги кажуть: «Нам теж хотілося б на це подивитися». Ця каденція парламенту проголосувала за те, що генеральний прокурор може і не мати юридичної освіти. Може депутати у нас такі далекоглядні, і проголосували за це рішення не «під Луценка», а «під мене»? Я завжди говорив: «Мені не потрібні міністерські портфелі. Дайте мені посаду генпрокурора і тиждень терміну, і з корупцією буде покінчено! Мені потрібна рівно тиждень!»- запевнив політик.

На закінчення народний депутат пообіцяв, що після проходження його політичної сили до парламенту не стане займати державні пости, а зосередиться на виконанні передвиборних обіцянок, даних його партією.

«Можливо, у мене ще буде можливість очолити генеральну прокуратуру, і я можу з упевненістю сказати, що я до цього готовий! Упевнений, в нашій політиці не вистачає людей, які після перемоги на виборах не намагаються виторгувати для себе затишний кабінет, а відповідально стежать за тим, щоб їх політична сила виконувала передвиборні обіцянки. Я цим і займуся! Я не буду займати державний пости, а буду відповідати за виконання наших передвиборчих обіцянок і виправляти будь-якого партійця, який буде хоч би на крок ухилятися від проголошеного нами курсу. Це, вважаю, шлях до успіху! »- резюмував Вадим Рабінович.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...