Рабінович: Українські політики зобов’язані об’єднатись заради миру і економічного порятунку держави

травня 21 / 2019
«Опозиційна платформа - За життя» готова стати майданчиком для смакоти відповідальних політиків, які готові працювати над пошуками світу на сході країни і економічним процвітанням країни.
Рабінович: Українські політики зобов’язані об’єднатись заради миру і економічного порятунку держави


Про це заявив народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» в ефірі телеканалу NewsOne.«Я – прихильник об’єднання абсолютно з усіма. Я готовий працювати навіть з тими, кого сильно не люблю і не поважаю, тому що це відповідає запитам виборців. Вони хочуть, щоб ми об’єдналися, згуртувалися – і вирішили питання встановлення миру і відродження економіки. Ми просто зобов’язані об’єднуватися! », – підкреслив політик.

Парламентарій запропонував представникам інших опозиційних сил співпрацю «для того, щоб врятувати Україну».

«Я готовий бачити в рядах нашої партії і Вадима Новінського, і Олександра Викула, і Євгена Мураєва – тільки тому, що ми разом повинні зупинити вбивство нашої країни. Я не знаю, чи вистачить у них громадянської мужності піти на це, але я вже подав приклад, як потрібно державні інтереси ставити вище своїх власних. Маючи президентський рейтинг вище, ніж у Мураєва і Вілкула разом узятих, я відмовився балотуватися, тому що знав, що це йде врозріз з інтересами виборців … І вважаю, що вчинив правильно! На парламентських виборах ми з Бойко знову підемо разом, при цьому я очолю нашу політичну силу. І це теж правильно. Вчіться у нас! »- закликав глава «Опозиційна платформа – За життя ».

«Я з величезною повагою ставлюся до Вадима Новинського. У нас не завжди збігаються погляди, але це не привід різати один одного, ми зустрічаємося, обмінюємося думками … Нам нічого ділити, а значить ми зобов’язані співпрацювати в будь-якому форматі заради об’єднання країни. Ми будемо процвітаючою країною тільки тоді, коли будемо поважати цінності один одного. Давайте поважати один одного – і об’єднуватися! У нас є спільна мета – світ і економіка! », – резюмував Вадим Рабінович.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...