Подвійні стандарти демократичного Заходу: порушення конституційних прав більш, ніж 6 млн українців посли G7 не помітили

квітня 23 / 2019
Посли країн G7 заявили про те, що вибори в Україні були чесними і демократичними і дозволили «українським громадянам в повній мірі реалізувати свої демократичні права в рамках чесного виборчого процесу»

Подвійні стандарти демократичного Заходу: порушення конституційних прав більш, ніж 6 млн українців посли G7 не помітили


Настільки хвалебні оди і реляції сьогодні можна почути не тільки від послів G7, а й від ПАРЄ, ОБСЄ, від глави міжнародних спостерігачів від Європейського парламенту Ребекки Хармс, від представників канадської неурядової організації спостерігачів CANADEM.

Однак стовпи демократичного Заходу постаралися не помітити, як в Україні цинічно були порушені права мільйонів українських громадян, яких так звана демократична влада позбавила конституційного права брати участь в президентських виборах.

Режим Порошенко, орієнтований виключно на ура-патріотичного виборця, зробив все для того, щоб більше 6 млн наших співгромадян не змогли взяти участь у виборах президента. Це 2,5 млн громадян України, які перебувають на неконтрольованих територіях ОРДО і ОРЛО. Це 2,5-3 млн українців, які в результаті «єврореформ» влади (тарифного геноциду, знищення економіки, зростання безробіття) були змушені виїхати в Росію на заробітки. Це більш 1 млн тимчасових переселенців, яким влада не створила умови для реалізації їх права на участь в президентських виборах (а якщо бути точним – зробила все для того, щоб позбавити їх конституційного виборчого права).

На жаль, порушення конституційних прав мільйонів українських громадян демократичний Захід постарався не помітити, продемонструвавши подвійні стандарти і вибірковий підхід. Таким чином, ще раз довівши, що на догоду геополітиці готовий жертвувати демократичними принципами.

Віктор Медведчук,

Голова Політради партії

«Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ»
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...