Порошенко прокоментував результати екзит-полу

квітня 21 / 2019
Порошенко прокоментував результати екзит-полу
Відповідно до результатів Національного екзит-полу у другому турі президентських виборів України лідирує Володимир Зеленський – 73,2%. Другу позицію посів Петро Порошенко – 25,3%.

Петро Порошенко сказав, що потрібно ніколи не здаватися "ні у великому, ні у малому".


Петро Порошенко пригадав, що в 2014 році, коли став президентом, йому телефонували світові лідери "не привітати, а висловити співчуття". Він додав, що жодна країна не стояла перед такими викликами, як Україна у 2014 році. Порошенко сказав, що "тоді стати президентом було значно менше, черги точно не було".

Результати екзит-полу очевидні. Вони дають підставу подзвонити опоненту і привітати його. Зробити так, як прийнято в демократичних країна,
– наголосив Порошенко.

Він додав, що завтра уже буде 22 квітня і "нам треба об'єднатися і боронити Україну". Порошенко сказав, що настпупного місяця залишитть пост президента України, бо "так вирішила більшість українців і я сприймаю це рішення".

Я не йду з політики! Я залишаюся в політиці і буду боротися за Україну!
– сказав Петро Порошенко.

Петро Порошенко додав, що він пишається тим, що було зроблено впродовж 5 років і його команда буде захищати усі надбання й надалі. Він сказав, що готовий допомогти Володимиру Зеленському у всьому. Порошенко наголосив, що вибори пройшли демократично.

Володимира Зеленського найбільше виборців підтримали на Сході – 87,7%, трохи менше на Півдні – 85,4%, 70,3% у Центрі та найменше на Заході – 57%.

Петра Порошенка найбільше підтримали на Заході – 41,3%, а найменше на Сході – 11,2%. 28% віддали свій голос Порошенку у Центрі та 13,4% на Півдні країни.

Остаточні результати екзит-полу будуть відомі о 22:00.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...