Зеленський прокоментував перемогу на виборах за результатами екзит-полу

квітня 21 / 2019
Зеленський прокоментував перемогу на виборах за результатами екзит-полу
Володимир Зеленський відреагував на результати Національного екзит-полу, за якими він лідирує у другому турі виборів президента України. За цими даними, за нього віддали свій голос 73,2% виборців.

Зеленський подякував своїй дружині, батькам, прихильникам, українцям та своїй ЗЕ-команді, які віддавали за нього свої голоси та допомогли перемогти на виборах.


Дякую усім українцям, які мене підтримали. Я обіцяю, що ніколи не підведу вас усіх,
– наголосив він.

Які дані екзит-полу? Станом на 18:00 лідирує Володимир Зеленський – 73,2% голосів. Другу позицію посів Петро Порошенко – 25,3% голосів. Ще 1,5% виборців зіпсували бюлетень.

Національний екзит-пол-2019 провели три соціологічні агентства: фонд "Демократичні ініціативи", КМІС та Центр Разумкова. Вони опитали близько 17 тисяч виборців на виході з 400 дільниць.

Найбільше Зеленського підтримали на Сході, на Півдні, у Центрі та найменше на Заході.

Що обіцяє зробити Зеленський на посаді президента?

Лідер "95 Кварталу" заявив, що йде у президенти України лише на один термін – 5 років. Обіцяє подати перший законопроект "Про народовладдя", який мав би формувати головні завдання для влади, зокрема через референдуми. Також пропонує внести законопроекти про зняття недоторканності з президента, народних депутатів, суддів, про імпічмент президента та відкликання нардепа. Він пропонує проводити вибори до парламенту та місцевих рад за відкритими списками, а за "кнопкодавство" та прогули засідань – позбавляти мандатів.

Зеленський також пропонує провести референдум щодо вступу України до НАТО, а зарплату для українських військових зробити на "рівні натівських стандартів".

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...