Про які хвороби свідчить неконтрольоване виділення поту

квітня 04 / 2019
Про які хвороби свідчить неконтрольоване виділення поту
Шкіра людини є видільним органом, вона дихає, через неї в організм потрапляє кисень. Також через шкіру виділяється волога для підтримки температурної рівноваги при спекотному кліматі. Також це природний процес для людини при великих фізичних навантаженнях, сильних хвилюваннях і стресах. З поверхні шкіри випаровується піт, і тіло охолоджується.

Боротися з цим не потрібно, досить прийняти душ або ванну, скористатися дезодорантом і почувати себе прекрасно. Носіть одяг з натуральних тканин, щоб тіло дихало. Взуття також має бути легким і вільним. Приберіть з раціону гарячі страви, гострі спеції і приправи, такі, як хрін і гірчиця. Також при щедрому потовиділенні варто відмовитися від алкоголю.

Добре очищає шкіру прийом прохолодної солоної ванни хвилин на двадцять. Після такої ванни пори очищаються, і шкіра починає дихати.

Коли пітливість є результатом хвороби
Коли пітніє усе тіло відразу і сильно, можливо, це якесь захворювання. Тоді потрібно звернутися до лікаря. Буває, що тіло сильно пітніє в період статевого дозрівання.

Якщо пітливість проявляється вночі і пітніє голова, спина, груди, причиною може бути яке-небудь захворювання. Наприклад, це може бути порушення мозкового кровообігу. Тут потрібна консультація медиків.

Буває пітливість пов'язана з їжею. Наприклад, гарячий чай, кава, гострі страви, приправи викликають різкий прилив потовиділення. Також підвищене потовиділення буває після перенесених інфекційних захворювань внаслідок послаблення усього організму.

Людям, які активно займаються спортом в тренажерному залі і при цьому сильно пітніють необхідно приймати препарати магнію, або їсти продукти, багаті магнієм, оскільки з потом йде багато цього мікроелемента. Багато магнію міститься в пшеничних висівках, в какао, пророслій пшениці і кунжутному сім'ї.

Які хвороби провокують підвищену пітливість
Це підвищений тиск, ожиріння, цукровий діабет, тиреотоксикоз (захворювання щитовидної залози). Також виникають проблеми з потовиділенням при хворобах нирок. Коли нирки не справляються з виведенням сечі, через шкіру виходять надлишки рідини, що іноді мають сильний запах.

Хвороба печінки через надлишок, приміром, жирної їжі, - відразу "зіпсувалася" ваша кров. Вона, у свою чергу, циркулюючи по усіх органах, починає "заражати" і їх, причому безжально, плюс дуже швидко! Це елементарна "геометрична прогресія будь-якої хвороби" і її потрібно знати, як отче наш і відноситися до свого харчування тільки "професійно".

Потрібно правильно вибирати продукти при гіперпітливості

Також підвищення потовиділення залежить від підтримки нормального водно-сольового балансу, особливо це актуально при хворих нирках. Потовиділення може як сприяти виведенню з організму сторонніх, отруйних, або просто протиприродних речовин, так і, навпаки, накопичувати їх до межі: "Катастрофа!" І це теж все залежить, головним чином, від харчування.

Народні методи лікування пітливості
Коли ще не було дезодорантів, люди застосовували звичайну кухарську сіль (краще взяти екстра), змішану з харчовою содою в пропорції 1:1 для дезодорації пахв. Ці домашні засоби дуже добре вбивають бактерії, і запаху поту немає впродовж усього дня.

Добре допомагає 6% оцет, розбавлений навпіл з водою, або лимонним соком можна протерти пахви. Звичайно, потрібно частіше митися і волосся видаляти з пахв. Ще дуже сильно потіють пахви від синтетичного одягу. І цей одяг потім не відпирається від запаху поту. Так що носіть бавовну або шерсть і забудете про усі неприємні проблеми, і якість вашого життя стане набагато краща.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар