“Не знаю, чи готовий я”: неочікуване зізнання шоумена “95 кварталу”

березня 31 / 2019
“Не знаю, чи готовий я”: неочікуване зізнання шоумена “95 кварталу”
Актор Євген Кошовий не впевнений, що його колеги по студії "95 квартал" будуть брати участь у виборах до Верховної Ради. Про це він заявив журналістам в штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського."Щоб йти на парламентські вибори потрібно буде прочитати багато політичних книжок. Не знаю, чи готовий я до цього або інші хлопці", — зазначив актор.

Однак Кошовий зазначив, що збирається підтримати партію "Слуга народу", якщо вона буде балотуватися на виборах до парламенту восени цього року.

Нагадаємо, нещодавно Євген Кошовий заявив, що Володимиру Зеленському не обов'язково йти зі сцени "95 кварталу".

"… або це буде Президент, який гратиме в своєму колективі. Буде найдорожчий колектив у світі. Ми не розподіляли поки що портфелі. Ми розмовляємо на тему, що будемо робити, якщо так станеться.

Також Кошовий поскаржився на прослуховання.

"Я знаю, що вони слухають не тільки нас, але й дружину слухають. Це все ж дуже чутно, коли ти розмовляєш, а хтось тобі у вухо дзвенить. Та я і з ними розмовляю. Я не знаю, скільки їх там сидить в офісі, але я з кожним розмовляю. «Якщо вам це цікаво, то можете послухати, а якщо ні, то кидайте свої апарати. Я з дружиною договорю про інтимне, а потім ви вже… Ви ж знаєте, де я живу, то приходьте!».
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...