Сам собі відрізав і викинув на вулицю: На Сумщині чоловік ампутував собі заражену ногу без допомоги медиків

березня 22 / 2019
Сам собі відрізав і викинув на вулицю: На Сумщині чоловік ампутував собі заражену ногу без допомоги медиків


У Сумській області чоловік з гангреною вирішив обійтися без допомоги лікарів і сам ампутував собі ногу. Про це повідомляє місцевий сайт 0542.ua.

Після цього він викинув кінцівку біля мосту по вулиці Восьмого березня. Кінцівку виявили перехожі і звернулися в поліцію. Поліцейські знайшли власника ноги і викликали для нього швидку.

Чоловіка привезли до лікарні вже без стопи: у постраждалого була запущена гангрена, кінцівка просто згнила через некроз тканин.

"Після того, як хворого вже госпіталізували, приїхали родичі і забрали його додому. Зараження у нього зупинилося, але за правилами треба провести операцію – зачистку і обробку кінцівки. Від операції вони відмовилися. Люди дійсно мотивували це тим, що немає грошей на медикаменти, необхідні для операції. Але їх поведінка спочатку виглядає дуже дивно. Поки не відпала нога і її не знайшли, вони не зверталися до лікарні. Не звернулися ні до лікаря, ні в інші екстрені служби навіть коли кінцівка вже відпала. Просто викинули її і далі сиділи вдома ", – йдеться в повідомленні.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...