За перемогу на виборах президента побореться “велика четвірка”, в Раду проходять п’ять партій - соціологи

березня 19 / 2019
До виборів залишається все менше часу.
За перемогу на виборах президента побореться “велика четвірка”, в Раду проходять п’ять партій - соціологи

Тому спостерігати за рейтингами кандидатів у президенти, а також політичних партій стає все цікавіше. Особливо напередодні виборів Президента України, які, нагадаємо, пройдуть вже менше, ніж через два тижні – 31 березня.

На вулиці, в транспорті, на кухнях люди обговорюють одне з важливих питань – хто ж з фаворитів президентських перегонів вийде в другий тур, оскільки для всіх очевидно – одним туром нам не обійтися.

На це питання відповіли соціологи: до другого туру президентських виборів-2019 виходять Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко, чинний глава держави Петро Порошенко – на третьому місці. А шанси поборотися за третє місце цілком зберігає і кандидат від опозиції Юрій Бойко.

Такі дані соціологічного опитування, проведеного Інститутом аналізу і прогнозування (ІАП) спільно з аналітичною групою «Соціопрогноз», були оприлюднені на прес-конференції в Києві 19 березня 2019 року, – повідомляє видання journalist.today

ЕЛЕКТОРАЛЬНІ ОРІЄНТАЦІЇ УКРАЇНЦІВ ТА ЦІННІСНІ маркерів НОВОГО СОЦІАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

Так, серед тих, хто визначився і точно голосуватиме, Володимира Зеленського підтримали 26,5% українців, за Юлію Тимошенко – 18,6%. Петро Порошенко займає третє місце з результатом 17,1% підтримки. Умовну позначку в 10% перетинає тільки один кандидат – Юрій Бойко, набравши 13,8% підтримки виборців. Кандидат Бойко зберігає всі шанси поборотися за третє місце.За перемогу на виборах президента побореться “велика четвірка”, в Раду проходять п’ять партій - соціологиЗгідно з отриманими соціологічними даними, якби парламентські вибори проходили на цьому тижні, то 25,8% виборців підтримали б партію «Слуга народу» Зеленського, а 19,9% – партію «Батьківщина» Тимошенко. У той же час 14,6% виборців готові віддати свої голоси за партію «Опозиційна платформа – За життя» Рабиновича-Медведчука, яка міцно закріпила свою позицію в трійці лідерів.

За перемогу на виборах президента побореться “велика четвірка”, в Раду проходять п’ять партій - соціологи


У п’ятірку також входять «Блок Петра Порошенка« Солідарність »з підтримкою 13,5% і« Громадянська позиція» Гриценка, на підтримку якої висловилися 7,5% респондентів. Найближче до подолання 5-відсоткового бар’єру виявилися «Радикальна партія» Ляшко (4,8%), «Самопоміч» Садового (2,8%) і ВО «Свобода» Тягнибока (2,5%). Решта політичних сил отримали не більше двох відсотків підтримки.

Соціологічне опитування проводилося з 8 по 16 березня в 24-х областях України та місті Києві. Всього в опитуванні взяли участь 2016 респондентів. Збір інформації відбувався за допомогою особистого інтерв’ю (Face-to-face) за місцем проживання респондентів. Похибка опитування не перевищує 2,2%.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...