Медведчук: “Інформація про можливий замах на мене – це результат того, що владі не подобається моя політична діяльність і позиція” (ВІДЕО)

лютого 23 / 2019
Екс-президент Віктор Янукович заявляв про підготовку замаху на Віктора Медведчука.

Медведчук: “Інформація про можливий замах на мене – це результат того, що владі не подобається моя політична діяльність і позиція” (ВІДЕО)


Інформація про можливий замах на мене – це результат того, що владі не подобається моя політична діяльність і позиція. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” сказав голова політради партії “Опозиційна платформа ? За життя” Віктор Медведчук.

“Це не перше повідомлення за останній час, я б сказав простіше: це не перше повідомлення реально в публічній сфері, вони звучали і у 2016-му, 2017-му, 2018-му році. Я вже говорив, що до подібних дій публічно закликали народні депутати, окремі народні депутати України, такі як пан Левус, Висоцький, Княжицький, народний депутат Ярош, такі як представник і керівник “Братства”, який заявляв публічно про те, що Медведчука треба усунути. Дехто з них говорив про те, що це усунення повинні провести спецслужби України”, – сказав він.

“Природно, що після такої інформаційної атаки в публічній сфері протягом останніх років будь-яка така заява має сприйматися серйозно нормальними людьми. І я себе відношу до нормальних людей і, звичайно ж, сприймаю серйозно, але розумію, що це результат того, що багатьом у нашій країні, і в першу чергу владі, не підходить моя політична діяльність, моя позиція, в тому числі з мирного регулювання на Донбасі, з відновлення економічних відносин з Росією, з радикальної зміни економічного курсу нашої країни”, – додав він.

“Більше того, після останніх заяв, які прозвучали в пресі кілька днів тому, народні депутати, представники “Опозиційної платформи – За життя” пан Рабінович, пан Німченко і Шуфрич звернулися з депутатським запитом на ім’я генерального прокурора України, а також до керівника Державного бюро розслідувань з приводу порушення справи, пов’язаної з інформацією про підготовлюваний замах на мене. У встановлені законом строки зазначені особи, на яких були направлені депутатські запити, ніяких дій не зробили. І тоді пан Німченко звернувся до суду, щоб зобов’язати через суд внести справу в реєстр і почати розслідування. Якраз сьогодні суд ухвалив рішення за зверненням народного депутата Німченка, щоб внести в реєстр кримінальне провадження, пов’язане з нібито підготовкою щодо мене замаху, спрямованого на фізичну ліквідацію, і почати кримінальне розслідування”, – зазначив Медведчук.

“Думаю, після цього наші правоохоронні органи повинні будуть зробити ті або інші заходи для того, щоб розслідувати всі ці сигнали, які пов’язані з участю представників влади, військової розвідки, націонал-радикальної групи, яка намагається це зробити, або спроб залякати і провести ті чи інші дії”, – резюмував він.

Також у “ДНР” заявили, що мають інформацію про підготовку замаху на голову політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...