Тепер знадобиться спецдозвіл: Європа ускладнить правила безвізу, що потрібно знати

лютого 20 / 2019
Тепер знадобиться спецдозвіл: Європа ускладнить правила безвізу, що потрібно знати
Для українців стане складніше отримати безвізовий режим до країн Європи, процедури тепер потребує більше зусиль та часу, ніж раніше.

Про це стало відомо із заяви Ради Євросоюзу, яку було оприлюднено днями на офіційному сайті.

У повідомленні уточнюють – щоб зробити безвізовий в'їзд до країн Євросоюзу, громадянам України тепер знадобиться спецдозвіл.
Безвізовий режим став ускладнюватися, як і слід було очікувати, на нього накладаються нові адміністративні обмеження. Окрім того українців інформують, що для отримання спецдозволу доведеться заплатити 7 євро.

Якщо дозвіл буде отримано, українцям усе одно доведеться проходити попередню перевірку в тому випадку, якщо вони збираються в'їхати в шенгенську зону за умовами безвіза. Для оформлення спецдозволу українці повинні заздалегідь заповнити заяву-анкету через інтернет. Надана інформація буде проходити автоматично перевірку по базах даних ЄС та Інтерполу, щоб визначити, чи існують підстави для відмови.

Надана інформація буде ретельно перевірятися представниками компетентних органів Євросоюзу, і при підозрі в недостовірності дані будуть перевірені ще раз. На обробку цієї інформації буде йти не більше 96 годин. Джерело також додає, що спецдозвіл буде діяти або 3 роки, або до закінчення терміну дії закордонного паспорта. Втім, наявність дозволу не означає автоматичне право на в'їзд в країни Євросоюзу, тому остаточне рішення прийматимуть прикордонні служби
Категорія : Україна


Залишити Коментар