«Б’ють нижче пояса»! Зеленський видав потужну заяву через змову проти «Слуги народу»

лютого 14 / 2019
«Б’ють нижче пояса»! Зеленський видав потужну заяву через змову проти «Слуги народу»


Володимир Зеленський прокоментував скандал зі спробою заборонити вихід його серіалу «Слуга Народу-3».

В Україні розгорівся гучний скандал після того як журналіст Олександр Дубінський опублікував листування нардепа БПП Олександра Черненка з людиною, яка представлялася помічником президента України.

В цьому листуванні вони обговорювали можливість заборони показу серіалу «Слуга Народу-3», головну роль в якому виконує Володимир Зеленський.

Артист вперше прокоментував цей скандал, зазначивши, що він став хорошим маркетингом для його фільму.

«По-перше, я вдячний. Я вражений трошки, але вдячний. Такого маркетингу Студія «Квартал 95», а саме – фільм «Слуга народу-3» ніколи б не отримав», – розповів Зеленський в коментарі журналістам.

Він зазначив, що в жодній іншій країні не бачив, щоб уряд займався такою рекламою серіалу.

«Що стосується взагалі в цілому цієї, так би мовити, плеяди – я навіть не про людей, в цілому, всієї цієї ситуації і всіх цих кроків і таких ось акцій – знаєте, чесно кажучи, моє відчуття, що вибори, в принципі, це повинен бути нормальний спорт, нормальний бій. І, звичайно ж, люди визначають – це вибір народу – за кого вони хочуть проголосувати. Між кандидатами в президенти повинні бути нормальні людські умови, за нормальними правилами це має бути», – підкреслив артист.

Володимир Зеленський зазначив, що в ситуації, що склалася йому здається, що учасники грають зовсім не за правилами, при цьому суддів, здатних це зупинити, теж немає.

«Тут ми спостерігаємо картину, коли, образно кажучи, ми вийшли на боксерський ринг, і ти намагаєшся діяти за правилами, але суддів немає – тому що суду немає – а люди б’ють тільки нижче пояса, причому – не через малий зріст, а через малий розум і навіть через його відсутність. В принципі, це моє відчуття. Але в цілому – я всім вдячний», – підсумував артист.

Також, раніше кандидат у президенти, та керівник студії "Квартарл 95" після коцерту у Львові заявляв, що він хоче, аби українці під час голосування керувалися своїми відчуттями й розумом.

"Не слухайте нікого: ані ТБ, ані інтернет, слухайте тільки себе. Важливо прийти і проголосувати, щоби тобою не рухала жодна реклама, щоби це було твоє рішення",- зазначив шоумен.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар