Перший пішов: Українських пенсіонерів почали судити за отримання субсидії

лютого 09 / 2019
Перший пішов: Українських пенсіонерів почали судити за отримання субсидії
Національна поліція України в Тернопільській області відкрила кримінальну справу. Згідно з документом, 67-річна пенсіонерка звинувачується в незаконному отриманні субсидій. Про це в п'ятницю, 8 лютого, повідомляє прес-служба відомства.

За попередніми даними, 67-річна жінка звинувачується в незаконному отриманні субсидій на суму понад 20 тисяч гривень. За даними правоохоронців, пенсіонерка приховала відомості про придбання квартири вартістю понад 50 тисяч гривень. Повідомляється, що вона купила квартиру в Івано-Франківську.
Бідолашну жінку звинувачують у шахрайстві. Поліція відкрила кримінальну справу. 67-річній пенсіонерці загрожує штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів, а також виправні роботи строком до двох років або обмеження волі на строк до трьох років. Наразі триває досудове розслідування справи.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українців змусять доплачувати за воду: лічильник не допоможе. В Україні вирішили впровадити зміни щодо принципів нарахування оплати за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Законом передбачається, що мешканці будинку як власники цілісного майнового комплексу будуть змушені платити за всю воду, спожиту їхнім будинком.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...