Глава ПЦУ митрополит Епіфаній урочисто вступив у сан (ВІДЕО)

лютого 04 / 2019
Глава ПЦУ митрополит Епіфаній урочисто вступив у сан (ВІДЕО)


Церковна інавгурація – Глава Православної церкви України офіційно вступив в свій сан. Урочиста інтронізація митрополита Епіфанія відбулася в Софії Київській. Підтримати нового лідера українського православ’я прийшли не лише державні діячі, а й представники інших конфесій.

Митрополит Епіфаній надягає святкове облачення. Відсьогодні він – офіційно вступив в свій сан. Хоча ще кілька місяців тому і не підозрював, що йому випаде місія об’єднати українське православ’я.

Дата інтронізації співпала із днем народження митрополита – предстоятелю Православної Церкви України виповнилося сорок років. Тому Епіфаній приймав подвійні вітання. У своїй промові підкреслив – єдина церква з любов’ю відкриє свої двері для кожного православного українця.

Інтронізація Предстоятеля ПЦУ Митрополита Київського і всієї України Епіфанія означає, що Церква і народ отримують нового лідера, підкреслив Президент. А Київський престол – нарешті здобуде остаточну свободу від небратського впливу. При цьому влада ніколи не буде втручатися у справи церковні, хоча й має спільну місію – об’єднати Україну і українців, заявив глава держави.

Президент закликав українців єднатися і допомагати новій церкві вести православну громаду шляхом добра, любові, віри і милосердя.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...