Українець розповів, як помітив душі померлих: від двох людей відділилися якісь сутності

січня 31 / 2019
Українець розповів, як помітив душі померлих: від двох людей відділилися якісь сутності
Про це повідомляють ЗМІ. Зокрема, відзначається, що чоловік після багатомісячного заробітчанства в Іспанії на різного роду будівництві повертався додому, з доволі величенькою сумою заробленого.

Проте в одни момент подорожі, автомобіль різко розвернуло та кинуло у яр, що був при дорозі, однак це ще не стало переломним моментом, адже трішки пізніше в автомобіль, який вже перебував в аварійному стані в’їхала величезна вантажівка.

Вже після зіткнення чоловік нібито побачив “дві сутності”, які по черзі відділились від пасажирів, які сиділи попереду.

“А бачив я ось що – від двох людей на передніх сидіннях відділилися якісь сутності. Відділився який зовсім маленький хлопчик із одного пасажира. Хоча насправді людині було 50.

А з іншого – навпаки – старезний дід. Хоч він виглядав років на 25”, – зазначив чоловік. Крім того він розповів, що найблільше здивувався, коли помітив обличчя тіл, які відділялись.

За словами чоловіка вонги були напрочуд щасливими. Більше того він відзначив, що вже по приїзду рятувальників та лікарів, вже булдо відомо, що люди від яких відділились невідомі тіла померли. “А потім душа старого чоловіка, цього повітряного хлопчика, рвучко повернулася до землі і торкнулася мене.

Я водночас розгубився і злякався. Адже я вже знав, що ті люди померли. Невже вони повертаються по мене?”, – додав чоловік.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...