Зеленський став офіційним кандидатом на пост президента від партії «Слуга народу»…

січня 21 / 2019
Зеленський став офіційним кандидатом на пост президента від партії «Слуга народу»…


Сьогодні, 21 січня, партія «Слуга народу» офіційно оголосила, що Володимир Зеленський є її кандидатом на пост президента України. Про це сказали під час сьогоднішнього засідання політсили. Крім цього, стало відомо більше інформації про потенційних кандидатів на пост президента України.

Українська політична партія «Слуга народу» показала того, хто стане головним її кандидатом на пост президента. Безумовно, як очікували багато, їм став Володимир Зеленський, передає видання « Діалог.UA » з посиланням на телеграм-канал « Раніше всіх. Ну майже «.

Саме сьогодні, 21 січня, політична партія затвердила своє рішення. Крім цього відомо, що керівник партії Іван Баканов особисто підписав рішення про кандидатуру Володимира Зеленського. Незабаром відповідна документація буде подана в ЦВК.

Відомо також те, що не так давно про своє бажання балотуватися на пост президента України заявили Олександр Вілкул, який представляє партію «Опозиційний блок», а також Олег Ляшко – лідер «Радикальної партії».

Крім цього, відомі імена всіх зареєстрованих кандидатів на президентський пост. Відзначається, що людей, які бажають брати участь в передвиборній гонці, стає все більше.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар