Винника помітили в компанії рудоволосої красуні: «Так, тримати»

січня 19 / 2019
Винника помітили в компанії рудоволосої красуні: «Так, тримати»

Український співак Олег Винник здивував фото з рудоволосою красунею

Популярності Олега Винника заздрять навіть найпопулярніші артисти. А відомі продюсери та піарники намагаються розгадати феномен успіху Олега Винника. Його називають, «володарем вовчиць», йому навіть вдалося стати найпопулярнішим співаком в Україні.

На жаль він не часто ділитися своїми особистими фото, хоча і веде сторінку в Instagram. Але все ж недавно український співак Олег Винник, вирішив порадувати своїх шанувальниць новими фото на своїй сторінці в Instagram.

Знімок вийшов вражаючим – співак позував сидячи за столом, і ніжно посміхаючись в камеру для своїх фанаток. Єдине, що могло їх не дуже порадувати це красива жінка, що сидить поруч з артистом.

Але, судячи з напису на фото ця жінка виявилася журналісткою, яка взяла перше в цьому році інтерв’ю у Олега Винника: «Перше інтерв’ю в цьому році вже на сторінках свіжого номера журналу “Наталі”. Шукайте у точках продажу преси», – підписав Олег Винник. Користувачі мережі побачивши цей знімок поспішили його тут же прокоментувати. Багато хто залишили в бік співака свої компліменти.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...