Багатодітна матір викинула в озеро новонароджену дитину

січня 10 / 2019
Багатодітна матір викинула в озеро новонароджену дитину
На Вінничині суд виніс покарання жінці, яка втопила власну дитину.

Про свою вагітність мати чотирьох дітей нікому не казала і на обліку в лікаря-гінеколога не стояла, пише Експрес-онлайн з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

18 липня 2018 року в післяобідню пору в жінки почалися перейми. Взяла завчасно підготовлені чистий шматок тканини, одноразовий підгузник для дорослих і пішла в напрямку річки Русава, що тече неподалік. На березі самостійно народила здорового хлопчика вагою три з половиною кілограми та довжиною тіла 56 сантиметрів. Навіть не відрізала пуповини. Зачепила її з плацентою за дерево над річкою, а дитину кинула у воду так. З метою приховання слідів злочину, підгузник і тканину спалила вдома.

Ввечері односелець побачив, що з води виглядає дитяча ніжка. Про жахливу знахідку відразу повідомив у поліцію. У судовому засіданні мати-вбивця виправдовувалася, мовляв, того дня посварилася із співмешканцем і пішла до річки заспокоїтися. А коли поверталася додому, в неї почалися перейми. Немовля народилося дуже швидко, і їй здалося, що воно не дихає. Тому поклала дитину у воду. Крім того, вказала, що про її вагітність нікому не було відомо, оскільки дитина була не від співмешканця. Нагуляла в той час, як чоловік був на службі в АТО.

Утім, експерти встановили, що смерть новонародженої дитини настала від утомлення. Суд дійшов до висновку: доводи обвинуваченої про те, що вона не мала умислу на позбавлення життя новонародженої дитини одразу ж після її народження є безпідставними і спростовуються дослідженими доказами.

Вироком Ямпільського районного суду горе-матір визнано винною у скоєні злочину, передбаченого статтею 117 Кримінального кодексу і позбавлено волі на один рік
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...