Онколог навела шокуючі дані про рак в Україні

січня 09 / 2019
Онколог навела шокуючі дані про рак в Україні
Щорічно в Україні виявляють 160-170 тис. хворих на рак. Половина з них помирає протягом першого року після встановлення діагнозу.

“ВООЗ вважає, що до 2030-го кількість хворих на планеті Земля збільшиться приблизно на 70%. Рак, безумовно, молодшає. Але сказати, що ми суттєво відрізняємося за структурою захворюваності від інших країн, не можна.

Онкологія посідає в Україні друге місце за рівнем смертності, поступаючись тільки кардіологічним захворюванням”, – пояснила завідувачка відділенням малоінвазивної хірургії у Київському онкологічному центрі Катерина Харченко, пише obozrevatel.com. У той же час в економічно розвинених країнах, таких як Швеція, Фінляндія або Данія, зростання захворюваності навіть вище, ніж в Україні, додала лікар.

Однак рівень смертності у цих державах значно нижчий. “Найголовніша проблема настільки високої смертності від онкологічних захворювань в Україні – пізнє виявлення хвороби.

Приблизно 35-45% пацієнтів приходять до онкологів, маючи уже 3-4 стадію хвороби. Відповідно і лікування набагато дорожче, складніше і виживання нижче, і тривалість життя у результаті менша”, – підвела підсумок вона.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...