Вийде у другий тур, чи навіть переможе: Політологи оцінили шанси Зеленського

січня 07 / 2019
Вийде у другий тур, чи навіть переможе: Політологи оцінили шанси Зеленського


Виборча кампанія-2019 в Україні стартувала зі скандалу. Телеканал «1+1» у новорічну ніч замість звернення президента Петра Порошенка показав виступ коміка Володимира Зеленського з заявою, що він іде в президенти.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Кандидатору Зеленського обговорили політтехнолог Олексій Голобуцький і політолог Валерій Димов.

Олексій Голобуцький каже, що феноменом Зеленський стане, коли вийде у другий тур, чи навіть переможе. Поки він не єдиний політик, який виник на телебаченні. Це говорить про кризу довіри до традиційних політиків. З'явився тренд на нові обличчя.

Недовіра до традиційного істеблішмента – це світовий тренд, але у нас він має свої особливості.

Валерій Димов вважає, що відомі люди, якщо мають політичні амбіції, хочуть конвертувати свою популярність в ці амбіції. Зеленський вже впізнаваний. Відомі випадки, коли люди ламають традиційні підвалини і проходять завдяки своїй харизмі.

Зеленського розкручує конкретний олігарх на конкретному телебаченні, – стверджує Олексій Голубицький

Зеленський стає феноменом на тлі зубожіння нашого традиційного українського політикуму. Щось нове вони не можуть привнести, тому що ніколи не було ідеології. А старе – постійно одне і те ж.

Політтехнолог впевнений, що Зеленський вже не зможе повернутися в професію. Однак він почне грати на зовсім іншому полі.

Зеленському належить зіткнутися з тим, що політика – не просто шоу, а дуже серйозні речі, за якими може бути і кров людей, враховуючи, що зараз іде війна.
Категорія : Україна


Залишити Коментар