Побила до крові і заснула: випивша няня жорстоко познущалася з дитини

січня 06 / 2019
Побила до крові і заснула: випивша няня жорстоко познущалася з дитини
Одеситка повернулася з роботи раніше часу і застала вдома п'яну няню і побитого маленького сина. Про це мама постраждалої дитини розповіла кореспонденту Української Служби Інформації.

Інга Галушко працювала в родині Литовченко всього місяць. Жінка надала прекрасне резюме справила гарне враження. Марія з чоловіком і уявити не могли, що Інга вживає алкоголь і може підняти руку на дитину. В день коли все сталося няня зателефонувала Марії щоб відпроситися на пару днів і розповіла що нібито їй потрібно терміново виїхати з міста.
Вона подзвонила і каже що у її мами інсульт, і їй завтра потрібно їхати в Ізмаїл.

Ну зрозуміло у людини горе. Без проблем відпустила. Проходить одна година і я їй телефоную дізнатися як там справи. Вона не бере телефон. Вона не відповідала на протязі двох годин, – розповіла Марія Литовченко.
Через кілька годин, після того як Марія не змогла додзвонитися до няні, вона вирішила поїхати додому і перевірити чи все в порядку. Побоювання жінки підтвердилися.

Я приходжу додому і спостерігаю картину. Лежить порожня пляшка від вина, моя няня сидячи спить, а на ній лежить дитина. Я беру на руки дитину і дивлюся, що у нього весь одяг в крові, у нього сочиться кров з рота, на обличчі гематома, вушко синє, щічки опухлі. Вона п'яна, каже, що він сам впав ще вчора. Але цього не може бути я вранці йшла на роботу з дитиною все було добре. Це може говорити лише про те, що вона вдарила дитину не один раз, – пояснює Литовченко.

Жінка викликала швидку і поліцію. Медики оглянули дитину і відправили на дообстеження в лікарню. На щастя малюк відбувся ударами і синцями, серйозних ушкоджень або переломів у Адріана лікарі не виявили.

Поліцейські склали протокол і відвезли п'яну няню в відділення.

Я вважаю, що така людина не повинна працювати з дітьми. Ми зробимо все можливе щоб ця людина сіла в тюрму, – заявляє мама постраждалого хлопчика.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...