Струс мозку і поламані ребра: священики побилися під час богослужіння (ВІДЕО)

грудня 13 / 2018
Струс мозку і поламані ребра: священики побилися під час богослужіння (ВІДЕО)
На Тернопільщині через конфлікт між єпископом і священиком у храмі побилися отці, одного з них госпіталізували.

«Керуючий єпархією архієпископ Тихон (Петранюк) у селі Винятинці Заліщицького району під час проведення богослужіння намагався зачитати указ про заборону в служінні клірику УАПЦ протоієрею Івану Бойкові», — повідомляється на веб-порталі, що позиціонує себе як офіційний сайт Тернопільської єпархії УАПЦ.

Прихожани стали на захист свого священнослужителя та зачинили перед єпископом двері до храму. Почалася штовханина, словесна перепалка. Владиці Тихону вдалось увійти всередину. Коли він намагався перекричати людей, читаючи свій указ, почалася бійка.

У результаті о. Іван Бойко опинився у стаціонарі зі струсом головного мозку та переломом ребер.

За фактом інциденту правоохоронці проводять перевірку. Бойко стверджує, що вже понад 2 місяці є кліриком УПЦ КП Тернопільської та Теребовлянської єпархії та підпорядковується Преосвященнійшому єпископу Тернопільському і Теребовлянському Павлу (Кравчуку), а не владиці Тихону. Сам Тихон, за даними веб-порталу Тернопільської єпархії УАПЦ, був відсторонений від служіння в УПЦ КП після сумнівної пожежі в одному з храмів на Луганщині. Єпископ, коментуючи місцевому телеканалу ІНТБ конфлікт у Винятинцях, запевнив, що бійки не було.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар