«Об’єднана опозиція зможе перемогти на виборах в Раду», – заявив Рабінович

листопада 30 / 2018
«Опозиційна платформа - За життя» налаштована на безкомпромісну боротьбу з нинішньою владою».
«Об’єднана опозиція зможе перемогти на виборах в Раду», – заявив Рабінович


У свою чергу, сам Вадим Рабінович заявив, що готовий очолити список об’єднаної опозиції для перемоги на парламентських виборах 2019 року і запросив до об’єднання навколо «Опозиційної платформи – За життя» всіх, хто розділяє погляди нової, найпотужнішої сили країни.
«Все опозиційні сили зобов’язані об’єднатися навколо «Опозиційної платформи – За життя» заради порятунку країни. Всі, хто готовий працювати для встановлення миру в Україні, виведення країни з економічної і міжконфесійної кризи, хто готовий будувати сильну, незалежну і нейтральну Україну, «Швейцарію Східної Європи», запрошуються до лав платформи», – заявив політик.
Він розповів, що новостворена платформа планує розширювати свої ряди і вже зараз боротися з корумпованою владою.
«Опозиційна платформа – За життя» в даний момент є силою №1 в країні. На даний момент ми створили депутатське об’єднання у Верховній Раді. Я вважаю, що це правильно, це потрібно. Ми продовжимо його розширювати за рахунок інших депутатів. Наша платформа вже зараз буде відстоювати інтереси українців, боротися з владою і корупціонерами. І це тільки початок! Адже, об’єднавшись і ставши головною силою України, ми збираємося виграти вибори і отримати більшість у майбутній Раді. Сьогодні в Україні ситуація складається таким чином: або ми здамося і загинемо, або будемо воювати за своє майбутнє. «Опозиційна платформа – За життя» налаштована на війну з нинішньою владою », – підкреслив парламентарій.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар