Тимошенко і Бойко виходять у другий тур на президентських виборах

листопада 23 / 2018
Свіже соцопитування центру «Софія»

Тимошенко і Бойко виходять у другий тур на президентських виборах


Співголова “Опозиційної платформи – За життя” Юрій Бойко має шанси пройти в другий тур на президентських виборах в 2019 році, свідчать результати опитування Центру соціальних досліджень “Софія”.

Так, якби на момент опитування відбувалися президентські вибори, то за кандидата віддали свої голоси 14,1% респондентів. Зазначимо, що лідерські позиції залишаються за Юлією Тимошенко. За неї готові проголосувати 16,2% людей.

Інші потенційні кандидати отримали менше 9,0% підтримки в кожному окремому випадку. Зокрема Петра Порошенка збираються підтримати 8,2%, Володимира Зеленського – 7,9%, Анатолія Гриценка – 7,2%.

Тимошенко і Бойко виходять у другий тур на президентських виборах


Фахівці Центру соціальних досліджень “Софія” провели опитування з 18 до 22 листопада 2018 у всіх областях України (на підконтрольній території). Всього було опитано 1204 респондента у віці від 18 років і старше. Вибірка репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками. Метод опитування – індивідуальне інтерв’ю (“віч-на-віч”) за місцем проживання респондента (на дому). Статистична похибка не перевищує 3,0%.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...