Партії “Батьківщина” та “Опозиційна платформа – За життя” лідирують у рейтингу на майбутніх парламентських виборах

листопада 23 / 2018
Опитування проводили одразу після того, як лідери "Опозиційного блоку" та партії "За життя" оголосили про створення "Опозиційної платформи - За життя" - з 18 по 22 листопада 2018 року
Партії “Батьківщина” та “Опозиційна платформа – За життя” лідирують у рейтингу на майбутніх парламентських виборах


Якби у період з 18 по 22 листопада відбувалися б парламентські вибори, то найбільші шанси подолати 5-відсотковий бар’єр мали б ВО “Батьківщина” , “Опозиційна платформа – За життя”, БПП “Солідарність”, партія “Слуга народу”, партія “Громадянська позиція” і Радикальна партія Олега Ляшка, свідчать дані Центру соціальних досліджень “Софія”.

Зокрема, про намір голосувати за “Батьківщину” заявили 15,1% респондентів. Другу сходинку у рейтингу посідає новостворена “Опозиційна платформа – За життя” – 14,4%. За Блок Петра Порошенка “Солідарність” готові проголосувати 7,1% респондентів, партію “Слуга народу” – 6,9%, за “Громадянську позицію” – 5,6%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 5,2%. Інші партії мають менше 5,0% прихильників.

Усього в дослідженні взяли участь 1204 респондента віком від 18 років і старше. Вибірка опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками. Метод опитування – індивідуальне інтерв’ю (“віч-на-віч”) за місцем проживання респондента (на дому). Статистична похибка не перевищує 3,0%.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар