Рабінович: Повівши «опозиційну платформу – За життя» на парламентські вибори – ми обов’язково переможемо!

листопада 23 / 2018
Про це заявив народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна»
Рабінович: Повівши «опозиційну платформу – За життя» на парламентські вибори – ми обов’язково переможемо!


Всі опозиційні сили зобов’язані об’єднатися навколо «Опозиційною платформи – За життя» заради порятунку країни. Всі, хто готовий працювати на встановлення миру в Україні, виведення країни з економічної і міжконфесійної кризи, хто готовий будувати сильну незалежну і нейтральну Україну, «Швейцарію Східної Європи», запрошуються до лав платформи.

– «Майбутній президент повинен вирішити три завдання. По-перше потрібно встановити мир. Ті, хто кажуть, що потрібно воювати, веде країну в прірву – і виборець повинен знати, що, віддаючи свій голос за такого кандидата, він вибирає війну », – сказав парламентарій.

Лідер партії «За життя» заявив, що всі політики, які сьогодні зможуть припинити бойові дії на Донбасі, є членами новоствореної опозиційної платформи
.

– «У нас в країні залишилося небагато людей, які можуть встановити мир і всі вони складаються з « Опозиційно платформи – За життя ». Тільки два потенційні кандидати набирають на південному сході України велику кількість голосів – це Вадим Рабінович і Юрій Бойко. Якщо я відмовляюся балотуватися, то Юрій Бойко зобов’язаний на них йти, а ми зобов’язані його підтримати. Неважливо, хто давно в політиці, а хто ні … Важливо те, чи зможемо ми встановити мир! Мені було нелегко відмовитися від походу на вибори, але ситуація в країні така, що любити Україну сьогодні важливіше, ніж себе. Потрібно залишити амбіції і зробити крок назад! », – підкреслив парламентарій.

На думку народного депутата претендент на президентський пост також повинен запропонувати свій варіант вирішення економічного і релігійного кризи в країні.

– «По-друге, потрібно відновити економіку. Від правлячої влади я не чую виразної програми, тільки вигуки і крики. У нас, у партії «За життя», є програма і вона – найкраща. Я б із задоволенням би її привів в дію, будучи президентом. По-третє, важливим є питання віри. Я в найкращих стосунках вже багато років з головними ієрархами українських церков. Я нагороджений вищими нагородами різних конфесій, брав участь у багатьох благодійних акціях. І коли мене запитують, що я зробив для країни – в тому числі і в міжконфесійних питаннях, я пропоную подивитися на золочені куполи Володимирського собору. Я гордий, що це я їх покрив був. Я гордий, що в Лаврі я побудував лікарню. Я не чужий цих питаннях, у мене за столом збиралися представники різних релігійних напрямків і нормально спілкувалися. Але сьогодні православ’я політизоване – і стало однією з передвиборних «фішок» влади, розколює наше суспільство. Для того, щоб бути арбітром, потрібно бути православним, а я – єврей. Тому я впевнений, що вчинив мудро і чесно, відмовившись йти в президенти. Так повинен надійти той, хто знає, що його дії не принесуть користь Україні », – упевнений парламентарій.

Політик заявив, що, незважаючи на відмову від участі в президентських перегонах, він готовий очолити список Об’єднаної опозиції для участі в парламентській кампанії і запросив всіх, хто розділяє погляди об’єднання, в її ряди.

– «Я обов’язково поведу« Опозиційну платформу – За життя » на парламентські вибори, тому що новообраний президент нічого не зможе зробити без Верховної Ради, парламентські вибори надзвичайно важливі. І я впевнений, що ми переможемо в парламентських перегонах, тому що люди розумні на відміну від влади і її політтехнологів, а моя відмова від президентських амбіцій додасть нам як мінімум 10 відсотків рейтингу. «Опозиційна платформа – За життя» – переможець наступних парламентських виборів, запам’ятайте це! Ми об’єднуємося з тими, хто згоден з наступними тезами: потрібно зупинити війну, зупинити економічне безумство нинішньої влади і будувати «Швейцарію Східної Європи» – нейтральну незалежну Україну. Хто згоден з цим, того «Опозиційна платформа – За життя» чекає в своїх рядах. Ми відкриті для всіх! До нас приєдналися і багато діючих політики з опозиційного табору. Нам потрібні і нові люди – і, наприклад, переможниця шоу «Кандидат» вже, очолила партійну організацію «За життя» у Василькові Київської області. У нас буквально на очах народжується молодий політик і це здорово … Ми обов’язково переможемо! », – резюмував Вадим Рабинович.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...