Соромно за українців: у «Міняю жінку» взяла участь пара геїв (ВІДЕО)

листопада 18 / 2018
Соромно за українців: у «Міняю жінку» взяла участь пара геїв (ВІДЕО)
12 листопада на телеканалі «1+1» вийшов 3 випуск шоу «Міняю жінку-14».

Цього разу відбувся обмін між континентами: українські герої знайомилися з бразильською культурою.

Нашу країну представляли середньостатистичні, і як виявилося потім близькозорі, мама Тетяна, тато Олександр і двоє їх дітей. Жінка нині у декретній відпустці, а раніше працювала на хлібному заводі. Чоловік працює зварювальником.

Шуму наробила сім’я бразильців, адже іноземці представники сексуальних меншин. У Педро і Жандерсона є троє дітей, яких вони дуже люблять і приділяють їм багато уваги.

Дантиста Жандерсона зустріли в Україні бідність та часті п’янки. Тоді як Тетяну привітали виховані бразильці, які посоромились відмовити українці, відтак пили самогонку та танцювали під Сердючку. Доки Тетяна веселилася з бразильцями, Жандерсон захлинався хвилею нерозуміння, яка на нього накотилася від українців. Ні такого обміну, ні стилю життя бразильців наші затуркані земляки не зрозуміли. При цьому дивно, що вітчизняні чоловіки набагато краще прийняли гея, ніж їхні жінки, які в п’яному дурмані розмислювали над тим хто кого має кохати

Ганьба «1+1» за такий вибір української родини! Звичайно, плюс в тому, що наша сім’я більш-менш адекватно сприйняла гомосексуалістів. Однак величезний мінус, що наші земляки відкрито показали всі недоліки сучасних українців: відсутність толерантності, невихованість та тотальне п’янство! Посудіть самі, скільки разів героїня Тетяна назвала на камеру пару бразильців жахливим словом на «П»?! А кожний вечір в українській сім’ї не обходився без пляшки… Видно, далеко нам ще до Європи…

Ганьба «1+1»! В нас є адекватні подружжя, з якими б вийшла не менш весела та колоритна програма. Залишається лише надіятися, що такий обмін чогось навчить українську сім’ю… До слова, вітчизняна публіка оцінила шоу. На YouTube сюжет набирає популярності і його переглянуло уже понад 400 тисяч разів. І до слова, більшість коментаторів висловлюють свою зневагу до традиційної української родини і захоплюються щирістю геїв.
Категорія : Україна
Чегевара
18 листопада 2018 22:07

Для чего делать такие передачи? Это противно и антисанитарийно сношаться мужчине с мужчиной. И Бог запрещает, и потомства своего не будет. Не надо в СМИ поднимать эту тему (показывать гей-парады, снимать подобные передачи и др.). Пусть эти пи. у себя дома на кухне показывают перады....  


Андрей
18 листопада 2018 22:13

антисанитарийно

>> Да иногда лучше мужика в ***, чем бабу)


Дощик
19 листопада 2018 00:36

Началисьте за упокой, а кінчили за здравіє.хай живуть геї!


Тетяна
19 листопада 2018 13:45

Дуже шкода, що наші люди не доросли ще до адекватного сприйняття чужого життя і вибору таким як воно є.

Мені цікаво, а тих людей, які засуджують цих гомосексуалістів задумались хоча б на 1секунду,  що у їхній сім'ї набагато здоровіша психологічно атмосфера ніж в більшості наших традиційних сімей.

Українці, перестаньте осуджувати, а навчіться приймати.

Будьте мудрими. 


Юрій.
19 листопада 2018 15:00

Абсурдна передача так як і ваша стаття з своїм урагендеризмом. 


СВІТЛАНА
19 листопада 2018 18:48

ТАК, ГЕЇ ВИЯВИЛИСЯ НОРМАЛЬНИМИ людьми, на відміну від українців.

 

 


Олеся
19 листопада 2018 21:47

К сожалению пьянство и нищета, бескультурье-реалии нашего бытия. Пристойные семьи встречаются ,но их становится все меньше.Детям гораздо комфортнее в семье умных образованных самодостаточных бразильцев,пусть и однополых.Посмотрите внимательно вокруг себя...Нам до этих Европ лет 200.Это в лучшем случае...Из блуждающих по улицам людей в балаклавах , неизвестно на что живущим никогда не будет добропорядочных граждан.Созидать и строить ни семьи ни государства они не могут.Вот крушить, убивать-это да, ещё могут оскорбить, убить, плеваться....Стыдно и страшно.


Залишити Коментар