Вадим Рабінович зняв свою кандидатуру з президентських перегонів

листопада 15 / 2018
Про це заявив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович на прес-конференції в Києві, в четвер, 15 листопада.
Вадим Рабінович зняв свою кандидатуру з президентських перегонів


– “Я відкликаю свою кандидатуру єдиного кандидата від опозиції на президентських виборах. Тим самим я знімаю з нашої країни прокляття” канівської четвірки “, коли кожен бачив себе в першу чергу гетьманом … Будучи людиною, які сповідують іудаїзм, я не можу виступати арбітром поглибленого розколу в православ’ї . І це, напевно, головна причина прийняття такого мого рішення “.

– “Обов’язок президента – вирішувати складні питання і проблеми країни. Я б на посаді президента це зміг зробити – у мене є програма, яку створювали найкращі українські та зарубіжні фахівці. Я впевнений в тому, що ключ від світу, який так потрібен Україні – у нашій партії “За життя”. Ми точно знаємо, як швидко і беззастережно зупинити війну вже сьогодні. і як президент я міг би це зробити “, – заявив Вадим Рабінович.

-“Є друге не менш важливе питання – це економіка. І тут вас поспішаю запевнити: тільки у нашій партії” За життя “є план, як вивести країну з кризи. І як президент я б це зробив”, – продовжив політик.

– “Але є третє питання, і воно не менш, а, може, і більше важливе- це розкол православ’я, загострення якого ми сьогодні спостерігаємо. І в цьому питанні арбітром повинен і зобов’язаний бути президент. Але я – людина, яка сповідує іудаїзм, тому арбітром в релігійному питання я бути не можу. Тому і знімаю свою кандидатуру! “, – зізнався лідер партії” За життя “.

Вадим Рабінович пояснив, що “це рішення далося мені нелегко, оскільки вперше в історії української політики реально має президентський рейтинг кандидат знімає свою кандидатуру, і це при тому, що я абсолютно вірив в перемогу, в те, що єдиний кандидат від південного сходу і центру України здатний до другого туру і здатний перемагати. Я в це вірю і зараз! “.

– “Я впевнений, що прийняв єдино правильне рішення, і вже сьогодні, в крайньому випадку, завтра, буду звертатися до стратегічної ради ” Опозиційної платформи – За життя “з проханням висунути нову кандидатуру для участі в президентських виборах. Таке засідання пройде вже найближчим часом “, – повідомив Вадим Рабінович.

Політик також упевнений, що сьогодні як ніколи “нашій країні треба спробувати любити саму країну”. “Великий Кеннеді колись сказав такі слова:” Подумай, що ти зробив для своєї країни “. Думаю, що моє рішення відмовитися від боротьби за пост президента – це дуже правильний крок на благо України. Я як ніколи впевнений в тому, що ми зможемо зробити нашу країну сильною! “, – заявив політик.

У той же час Вадим Рабінович запевнив: “Я піду першим номером в списку на парламентські вибори. Ми будемо боротися за нашу країну, за її благо і процвітання. І сьогодні найкращий порятунок для всіх нас – вибрати тих, хто піде з нами в складі” опозиційної платформи – За життя “. Сьогодні час об’єднуватися, заховати свої амбіції і починати рятувати Україну!”.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...