Влада робить українців рабами

листопада 06 / 2018
«У нашому уряді заявили, що вони підняли ціни на газ для населення, тому що нам потрібен мільярд від МВФ», зауважив Вадим Рабінович.
Влада робить українців рабами


На думку Вадима Рабіновича, впроваджувані нинішньою владою перетворення неможливо назвати реформами, тому що вони роблять життя українців нестерпним. Пенсійна реформа і тарифна політика уряду спрямовані лише на те, щоб зробити з людей рабів, які працюють десятки років на виплату зовнішніх боргів, а також заробляючи собі жебрацьку пенсію в похилому віці, вважає політик.

«У нашому уряді заявили, що вони підняли ціни на газ для населення, тому що нам потрібен мільярд від МВФ. При цьому Кабмін на наступний день тихенько розмістив євробонди і отримав понад 2 млрд євро. До того ж українські євробонди розміщені з рекордними відсотками. При цьому попит на наші облігації дуже хороший: ми розмістили на суму 2 млрд, а нам пропонували 5 млрд. Навіщо ж тоді жертвувати інтересами народу, заганяти українців у боргову кабалу високими тарифами, якщо можна було залучити такі кошти ззовні? І взагалі, якщо Кабмін хотів би отримати максимальну вигоду від розміщення євробондів, то потрібно було це робити в період з лютого по травень. Складається враження, що хтось в уряді такими маніпуляціями дуже непогано заробляє!» – обурився Вадим Рабінович.

«Сьогодні крадуть не вагонами, сьогодні всі «заробітки» чиновників можна відстежити по банківським переказам та транзакціям. Нехай ці хапуги і погасять державні борги перед МВФ вкраденими у народу грошима»
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...