Кращі гравці Першої ліги

листопада 05 / 2018
Кращі гравці Першої ліги

Кілька зірок українського футболу минулого виступають зараз у Першій лізі.

Якщо ви думаєте, що найцікавіше заховано в еліті українського футболу - Прем'єр-лізі - то глибоко помиляєтеся. У Першій лізі, в другому за силою дивізіоні країни, в цьому сезоні можна знайти масу надзвичайно цікавих персоналій.

Ким же може похвалитися Перша ліга?

Наприклад, Дениса Кожанова, здавалося б, ще зовсім недавно одного з найбільш важливих футболістів тих самих Карпат Олега Кононова. Зараз Кожанов виступає за луцьку Волинь, будучи її одним з головних бомбардирів. Компанію йому складають Сергій Сімінін та Олег Герасимюк - більш ніж чудові гравці для українського футболу, які видали ряд якісних матчів і сезонів в міцних командах вишки.

А як щодо Дніпра-1, з його лідером Сергієм Кравченко? Ветеран як і раніше в строю, і як і раніше готовий надавати відмінні передачі! Тут же ви знайдете і Редван Мемешева, свого часу дуже перспективного і змушує постійно звертати на себе пресу атакуючого виконавця (нехай Редван в нинішньому сезоні ще не виходив на поле, у нього напевно ще все попереду). Як, до речі, і Володимир Лисенко, нині футболіста Колоса.

Загалом, уважно стежте за Перше лігою, де зараз зібрався ще й досить зоряний тренерський склад: досвідчений Сергій Ковалець, багатообіцяючі Дмитро Михайленко та Андрій Тлумак. І це тільки вершина айсберга. Ви знайдете ще дуже багато чого цікавого.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...