Вадим Рабінович: «Влада довела Україну до 123 місця в рейтингу доходів населення»

жовтня 26 / 2018
Вадим Рабінович нагадав: дії нинішньої влади вже призвели до тотального зубожіння українців.
Вадим Рабінович: «Влада довела Україну до 123 місця в рейтингу доходів населення»

Так, у рейтингу швейцарського фінансового конгломерату CreditSuisse по доходах населення Україна посідає 123 місце – нижче Кенії, Камеруну, Непалу і Бангладеш.

– «Є такий рейтинг CreditSuisse – одного з найбільших в світі банківських конгломератів, які дають оцінку того, що відбувається в світі. І ось, згідно з цим рейтингом, за рівнем достатку громадяни України поступаються вже жителям таких країн, як Непал, Камерун, Кенія і Бангладеш. Наша країна займає 123 місце в світі (серед 140 країн, – ред.) », – заявив парламентарій.

За його словами, незважаючи на останні місця України в різних рейтингах, українська влада продовжує переконувати народ, що життя стає з кожним днем ??все краще і краще.

«Ми з вами весь час йшли від перемоги до перемоги, ми злізли з російської газової голки, весь час було «покращення », потім раптом терміново підняли тарифи на газ зі словами: «Якби ми цього не зробили, то ми б пропали». А куди пропало «покращення»? » – задався питанням народний депутат.

Політик закликав українців дати оцінку таким діям керівництва країни під час найближчих виборів.

«Ось рейтинги говорять, що ми найбідніша країна. Читаю заяви Сергія Пашинського (глава Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони, – ред.): «За останні 2,5 року пожежі на складах ЗСУ знищили боєприпасів на 2 млрд доларів». Я не думаю, що навіть багата країна може собі таке дозволити. Щоб ви розуміли масштаби цієї суми, я нагадаю, що за 1 млрд дол. Влада погодилася вирубати Карпати і ще в минулий раз підняла ціну на газ. Люди, ви дійсно хочете за них голосувати? Одне радує: якщо навіть при таких масштабах розкрадання ми до сих пір живі, значить у нас дійсно велика країна », – упевнений парламентарій.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...