Вадим Рабінович: Як Кабмін планує вкрасти пенсії і зарплати українців в 2019 році

жовтня 23 / 2018
“Взяти такий держбюджет – остаточно добити країну!”
Вадим Рабінович: Як Кабмін планує вкрасти пенсії і зарплати українців в 2019 році

Проект бюджету на 2019 рік в черговий раз демонструє не тільки байдуже ставлення нинішньої влади до простих людей, а й повну некомпетентність і нерозуміння урядом елементарних основ економіки та принципів її роботи.

Почну з першого – байдужість на людей.

Що пропонує Кабмін? Підвищити соціальні стандарти. Ідея чудова! Але що ми побачимо в цифрах бюджету? Ніби як виросте прожитковий мінімум. Зараз він становить 1777 гривень. З липня 2019 року його підвищать до 1936, а з грудня – «аж» до 2027 гривень! Тобто на 250 грн за рік! Віднімаємо звідси інфляцію, яка очікується на рівні 10%. В кінцевому рахунку виходить, що прожитковий мінімум за 2019 рік у кращому випадку виросте на 4%! І це влада називає поліпшенням ?!

Йдемо далі. Мінімальна зарплата.

У 2019 планується її підвищення до 4173 гривень. Зараз вона становить 3723 грн. Тобто зарплата буде рости на 38 гривень в місяць. І це без урахування інфляції, яка насправді знищить і це мізерне і ганебне зростання.До речі, Федерація профспілок України привела цікаві дані: з урахуванням вартості продуктового кошика, інфляції і так далі, мінімальна зарплата у нас повинна становити 7 тисяч гривень. А в бюджеті закладено майже вполовину менше. Який з цього висновок? У поточній версії проект бюджету просто несумісний з життям простих українців!

Тепер повернемося до питання про непрофесіоналізм.

Гройсман хвалився, що бюджет реалістичний, заснований на макроекономічних показниках і прогнозах. Так у нього в наступному році ВВП України буде рости на 3%, а інфляція буде на рівні 7,4.

Я нагадаю, що нелюбимі мною МВФ і Всесвітній банк тільки в цьому році прогнозували інфляцію на рівні 10%! Експерти кажуть, що в реальності вона досягає 13%! Так про які прогнози і показниках говорив прем’єр? Яким чином ви скоротите інфляцію до зручних вам 7%? І це за умови, що в 2019 році Україні світять мільярдні виплати за боргами, яких ви на нас повісили!

Це тільки короткий список дурниць і прорахунків Кабміну, які містяться в проекті бюджету України на 2019 рік.

Прийняти такий держбюджет – остаточно добити країну!
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар