Вирвав волосся і жорстоко вбив: син жорстоко вбив власну матір

жовтня 21 / 2018
Вирвав волосся і жорстоко вбив: син жорстоко вбив власну матір
У селі Каплівці Чернівецької області 20 жовтня було скоєне жорстоке вбивство – 45-річний чоловік до смерті забив власну мати-пенсіонерку. Про це повідомляє CN область.

Сталася трагедія в одній з родин, що користувались доброю репутацією серед односельців раніше.

«В момент скоєння цього тяжкого злочину чоловік перебував в нетверезому стані. Напевно, що велика доза оковитої штовхнула чоловіка на такий вчинок відносно найріднішої людини в світі. Спочатку чоловік бив 70-річну жінку ногами в різні ділянки тіла, а потім, в стані страшної агресії вирвав кілька жмутків волосся на голові матері», - сказано у повідомленні.

Коли пенсіонерка перестала подавати ознаки життя, син викликав швидку допомогу, аргументуючи виклик тим, що престаріла мати впала з високої драбини. Але коли медики побачили, що тіло померлої вкрите синцями від ударів, негайно викликали на місце події поліцію.

Оперативники затримали зловмисника, та поговорили з сусідами. Люди кажуть, що раніше це була гарна родина, в чоловіка буда дружина та діти. Але він почав прикладатись до чарки, грати в карти та ігри, став неадекватним вже після розлучення з дружиною. Останнім часом жив в будинку загиблої матері. Причиною агресії чоловіка стало те, що мати обізвала чоловіка нецензурно.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...