Рабінович запропонував одночасно зняти недоторканість з депутатів, президента і суддів

жовтня 10 / 2018
Сьогодні, при тій продажності, яка існує в правоохоронній системі, єдиний мінімальний захист у опозиціонера - це депутатська книжечка.
Рабінович запропонував одночасно зняти недоторканість з депутатів, президента і суддів

Недоторканність потрібно скасовувати одночасно для всіх державних посад – і президента, і депутатів, і суддів, інакше опозиціонери позбудуться свого єдиного захисту. Таку думку висловив лідер партії «За життя» та народний депутат Вадим Рабінович в ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».«Потрібно зняти недоторканність одночасно з президента, суддів і депутатів. Чому одночасно? Якщо ми сьогодні знімемо її тільки з депутатів, тоді всі вони, включаючи прибиральницю, за будь-який закон голосуватимуть за вказівкою президента. Інакше в умовах «чудової» роботи правоохоронних органів, у незгодних тут же виявлять в кишені якусь «гаубицю», – вважає парламентарій.
Він також зазначив, що, незважаючи на кілька прикладів, коли з депутатів знімали недоторканність, ні для кого з них не було наслідків і жоден народний обранець в результаті так і не був притягнутий до кримінальної відповідальності.
«Хочу, щоб ви мене по-людськи зрозуміли. Депутатська недоторканність особливо нічого не дала, тому навіть коли знімали з народних обранців недоторканність, нікого в кінцевому рахунку все одно не посадили », – заявив політик.
При цьому лідер партії «За життя» впевнений, що зняття недоторканності розв’яже руки корумпованим правоохоронцям і буде використовуватися як можливість чинити тиск на опозиційних депутатів.
«Сьогодні, при тій продажності, яка існує в правоохоронній системі, єдиний мінімальний захист у опозиціонера – це ось ця депутатська книжечка. Я вважаю, що недоторканність дійсно абсолютно не потрібна, але тільки в умовах рівної, чесної, демократичної системи », – підсумував Вадим Рабінович.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...