Артиста “95 кварталу” жорстко поставили на місце: Повинні перейти на українську мову

вересня 23 / 2018
Артиста “95 кварталу” жорстко поставили на місце: Повинні перейти на українську мову
Відома українська письменниця Лариса Ніцой, коментуючи заяву Євгена Кошового, пояснила, чому артисти “Кварталу 95” повинні виступати українською мовою.

За її словами, артисти студії “Квартал 95” повинні перейти на державну мову, щоб люди, які дивляться їхні виступи, легко могли спілкуватися українською.
“У нашій країні публічний простір повинен бути українським. Я не сперечаюся, що Кошовий може з близькими і друзями спілкуватися тією мовою, на якій він звик. Але виходячи на екран він повинен перемикатися на державну”, – запевняє письменниця.

На думку Ніцой, завдяки виступам на українській люди, які дивляться виступи, швидше адаптуються до іншої мови спілкування.

“Усі виступи і фільми, придумані студією” Квартал 95 “, необхідно робити державною мовою. Таким чином українська стане популярною і прості люди, які дивляться всі ці виступи, легко переходитимуть на українську мову в публічному просторі”, – заявляє Ніцой.

“У нас в країні пішла хвиля українізації, люди масово переходять на державну мову. Але телевізор залишається російськомовним. Щоб це виправити, необхідно підхопити хвилю”, – підсумувала вона.

Ніцой також нагадала про рішення Конституційного суду, в якому чітко визначається, що для всіх громадян України на всій території держави українська мова є обов’язковою. Крім цього, є стаття Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за невиконання рішення суду.

«Тому, якщо у нас є така законна норма і у нас є покарання за цю норму, але органи влади за цим не стежать, то що залишається робити українцям?. Я хочу, щоб виконувався закон. Це вимушений крок для нас», – підкреслила письменниця.


Водночас Євген Кошовий заявив, що його дратує, коли хтось нав’язує йому українську мову.

За його словами, він знає українську майже досконально, але вважає за краще спілкуватися російською.

«Або коли всі кричать: “Учіть українську мову!” Так я знаю українську мову. Питання не в мові, питання в людях, які придумали проблему. Я все життя говорив російською мовою, я прожив на Донбасі 15 років, я знаю українську мову практично досконально. А хтось раптом каже: “Говориш російською – валіза – вокзал – Росія”. Так збирайтеся і їдьте! У мене український паспорт, я громадянин цієї країни, я патріот. І не важливо, якою мовою я говорю. Ось такі псевдопатріоти теж дратують. Так у нас половина уряду не знає української мови, говорять з якимось незрозумілим угорсько-болгарським акцентом», – висловився Кошовий.
Категорія : Україна
Роман
23 вересня 2018 20:06

Дістали 'Рускі, шляподури.


Cergio
24 вересня 2018 08:52

Патріоти "этой страны". Вони тільки висміюють усе українське. 


Кузьменко
24 вересня 2018 09:13

У 95му Вова главний підарьонок. Лисий - москвопискле цуценя.


піпа
24 вересня 2018 09:27

вова  исе жид порхатий


Богдан
24 вересня 2018 09:35

 Гнати в шию тих шутів пархатими з їх тупорилими жартами. Таке враження, що їх спонсори сидять у мацквє


Marco
24 вересня 2018 09:50

Українська в Україні - так. Україна згідно конституції - демократична унітарна держава. (Росія - з федеративних устроєм, єдність в котрій гарантує жорстка вертикальна диктатура). 

Не уявляється, щоб до прикладу в такій унітарній країні Європи як Італія, RAI 1 чи які інші загальнонаціональні канали проводили свої топ-програми на діалектах Сицилії чи Сарденьї.

Тому Кошовий, якщо справді вважає себе патріотом нашої країни, нехай би прислухатися до розважальної позиції Ніцой. Повинен. А вдома нехай собі говорить по-російськи, по-мадярськи чи по ін.Перепрошую - не прослідкував за змінами автокоректора

"Тому Кошовий, якщо справді вважає себе патріотом нашої країни, нехай би прислухався до розважної позиції Ніцой. Повинен. А вдома нехай собі говорить по-російськи, по-мадярськи чи по ін.".


Микола
24 вересня 2018 10:15

Гнати в шию , і лисого і інших , неподобається державна мова . А подобається мова окупанта - нехай пенздлює додому в Парашку .

 


Солодка Вата
24 вересня 2018 10:59

Зеленський та Ко звикли знімати для москалів, формат про смЄшнИх хАхлов. Навіть казкиУ, і ті на староболгарському, як попри московії гАвАрят . Те саме і в Слуга народу. Звикли знімати в Україні формат типу сватів. Знімають в Україні так ніби це на масковії яка в 1721 самоназвалась рАсієй за наказом царя  


Михайло
24 вересня 2018 11:13

Я теж 27 років говорив російською, а зараз розмовляю українською, і як бачите, почуваюся добре, навіть краще. Мене живу позиція 95 кварталу: як треба знущатися з української мови, щоб показувати українців недолугими, а тих, хто розмовляє російською - грамотними і вихований. Та й коли 95 кварталівці і розмовляють українською, то вони нею так говорять, що не має бажання нею спілкуватися. Вони просто глузують з української мови, і в такий спосіб хочуть довести українцям всю безперспективність  їхнього права на українськомовний продукт. Вони прогодошують себе патріотами, але коли стосується мови, їхній патріотизм спускається, як пробити повітряна кулька. 


Арсен
24 вересня 2018 11:53

Боже,какие дебилы в комментах и статья конченая


Юля
24 вересня 2018 12:08

Немає різниці на якій мові, головне щоб людьми були... Толку з того що наші депутати розмовляють українською, а гавнюки ще ті....


Галина
24 вересня 2018 12:15

Я стовідсотково погоджуюсь з Ларисою Ніцой,але треба щоб у нашій Верховній Раді також знали і говорили державною мовою.


Панночка
24 вересня 2018 12:30

Згодна з пані Ларисою!  Це Кошовий нав'язує українцям московинський язик! Таких "професіоналів" жартів па мацковському гнати треба з єкранів ТБ. Їхні жарти тільки ганьблять нашу країну.


Олександр
24 вересня 2018 13:36

2 Арсен: Ви маєте диплом по визначенню "дебільності"? Ви такий великий спеціаліст в цій галузі, що "на око" ставите діагноз? І по темі: так, стаття трохи "з душком", однак в ній є своє раціональне зерно. Не зустрічав я іноземців (з розвинутих країн), в країнах яких за конституцією 1 мова державна, а вони били себе в груди та кричали про патріотизм, при цьому спілкуючись мовою іншої країни. Це абсурд. На телебаченні чи взагалі в ЗМІ контент повинен бути українською виключно. В регіонах найбільшого скупчення нацменшин додатково на регіональному рівні може бути котент мовою нацменшин. 


Хлоя
24 вересня 2018 14:09

Політикам нашим теж би здалось говорити в Україні на своїй українській мові!!!!! 


Олексій
24 вересня 2018 15:01

Всі списують на ВР, а починати треба з себе. І українець говоре українською. Це грамодянин говоре той що зручніше ))) Зараз дійсно все більше ставиться акцент мови. Привитий русо язик має зникати як і комунізм. Винищувати націю зараз Вам русо турісти стає важче. Справа не в патрізмі чи в націоналізмі. Так всі країни живуть. Хай би в раші виступав мовою що зручніше....


13 апостод
24 вересня 2018 16:19

Пішохід за  прохід поряд з пішоходним переходом на зауваження заявив  що 35 років так ходить і буде так ходити! 


Моц розумний
24 вересня 2018 16:37

Люди,  будьте людьми,  дивіться спочатку кожен за собою,  почніть себе міняти,  бо з того толку не буде. Чому вас не цікавить, проблеми доріг,  висока вартість електроенергії,  корупція навіть в школах та дитсадочках,  надзнадзвичайно важливе питання екології,  подивіться шо стало з карпатами, забруднення річок,  в Чорнобилі будується звалище для радіоактивних відходів,  скільки сміття на вулиці,  нашим потомкам буде   вже байдуже якою тут мовою розмовлятимуть,  якшо ми так просремо цю країну,  з такою екологією тут неможливо буде існувати!!! 


Ваня
24 вересня 2018 16:49

як ви вже достали з тою Українською мовою,вишиванками,і всякою дурницею

яка різниця хто на якій мові розмовляє,Киів 80% всі на російській мові,у Львові дуже дуже багато хто розмовляє на російській,і нема ніяких проблем крім одиницям людей які не мають чимось важливішим займатись


Настя
24 вересня 2018 19:25

Я не считаю что телевидение должно идти обезательно на украинском, ведь каждый разговаривает так, как ему удобно. Может рано или поздно вся стара начнет говорить на украинском, но пока я не встретила ни одного человека который решил не говорить на русском, а говорить на украинском. Естественно украинский язык нужно знать обезательно, ну а на каком языке разговариваиь - каждый решает сам. И не стоит затрагивать "квартал 95" ведь ище примерно 50% передач идут на русском. Если решили менять страну, то меняйте полностью а не частично!


Павло
24 вересня 2018 19:44

Лиса шлюха

 


Клава
24 вересня 2018 20:35

Талон на повидло - ещё не повидло... 


Анонім
24 вересня 2018 22:36

Можна подумати, що всі в Україні розмовляють на чисто українській мові! Нехай спочатку верховна рада почне розмовляти по-українськи, а потім вже вимагає щось від інших. У нас в країні і без мови хватає проблем. Не створюйте їх ще більше! 


Лариса
24 вересня 2018 23:01

Тепер в моду пішла англійська мова так називається європейська то що і її заборонити?


Міша
24 вересня 2018 23:10

дебіли у вишиванках ,вже сте ся до скакали до ручки пів країни говорить російською змиріться з тим що не в мові проблема а у вас самих у мозгах,до чого сте довели народ, до блуду, нормальна челядь втікла вже давно з окраїни 


Александр
25 вересня 2018 10:53

Почему иак популярен слоган чемодан-вокзал-Россия, можно предложить другой, альтернативный чемодан-вокзал-Берлин (Рим, Афины, на выбор). И те и другие граждане Укрины и патриотизм человекане определяется языком на котором он общается или наличием вышиванки-а его делами и поступками


Володимир
25 вересня 2018 13:24

Чим більше пошляка тим" крутіше"-раша-формат.Нехай їдуть в рагу розмовляти по-російськи.


Вінко
29 вересня 2018 18:46

А коли Лариса Ніцой стала відомою? Кума Ющенко,тільки і всього!


Вл. Одокій
3 жовтня 2018 20:58

Ця ніцой такаж ідіотка як і фріон,треба пересадить усіх російськомовних артистів в тюрму, а весь народ Украіни одіти в вишіванки і шаровари.


ОЛЕКСАНДР
7 жовтня 2018 19:47

був час коли я із задоволенням дивився 95 квартал. але. ось це кляте але, сьогодні я його б заборонив чи примусив переглянути програму. чому? стільки бруду двозначення висловів неповаги до українського народу жах. складається враження що квартал тупо виконує вказівку москалів на обруднення народу україни. ганьба їм


Залишити Коментар