У Гриценко знайшли будинок в Конча-Заспі і чотири квартири в центрі Києва (відео)

серпня 21 / 2018
У Гриценко знайшли будинок в Конча-Заспі і чотири квартири в центрі Києва (відео)

Черговий корупційний скандал трапився в українському політикумі. В Інтернет-мережі з'явилося відео журналістського розслідування, в якому автори показали маєток Анатолія Гриценка в елітному селищі Конча-Заспа вартістю не менше 10 млн гривень. Крім цього, в реєстрі нерухомості в сім'ї Гриценко було знайдено ще чотири квартири в центрі Києва. Все нерухоме майно було записано на дружину Анатолія Гриценка - Юлію Мостову. Така знахідка ставить під сумнів чесність політика, і ще більш загострює звинувачення його в корупції на посту міністра оборони, які останнім часом лунають на адресу Гриценка інформує - politeka.Найдено имение, в котором проживает глава партии «Гражданская позиция», расположенное на берегу залива Днепра на так называемой «Большой дамбе» в дорогой части "Конча-Заспы". На «дамбе» также владеют имениями такие одиозные фигуры как Ринат Ахметов, Сергей Левочкин, Вадим Новинский и другие. Участок Гриценко граничит с сосновым лесом и имеет свой выход к заливу. Глядя на участок видно, что ее владелец активно метит на президентский пост и не страдает излишней скромностью. Забор имения Гриценко тянется до самой воды, что вызывает вопрос, почему «честный» политик страны пренебрегает Законом Украины, что который прямо запрещает строительство заборов на расстоянии ближе 50 метров к воде. Неужели Гриценко не знает основы водного кодекса, которые четко определяют полосу у воды, принадлежащую всем, и не предназначенную для использования в личных целях?

У Гриценко знайшли будинок в Конча-Заспі і чотири квартири в центрі Києва (відео)


Маєток Анатолія Гриценка має площу 347,8 кв. м. і розташоване на великій території не менше 50 соток. Вдома у політика є своя баскетбольний майданчик, озеро з декоративним мостом, відкрита альтанка і ігровий будинок для дочки політика Анни.
Цікаво те, що сам Гриценко не став заперечувати факт наявності у нього земельної ділянки на "дамбі", скромно назвавши елітний особняк "дачею". Втім, це далеко не перший випадок, коли викриті у фінансових махінаціях політики придумують безглузді або навіть анекдотичні виправдання своєму колосальному багатством. При цьому, цинічно розповідаючи виборцям про таке чужому для себе поняття як "чесність" ...
Дивлячись на все це і згадуючи недавню публікацію в УНІАН з виявлення доказів корупції Гриценко, виникає питання, так може на цей будинок і пішли ті гроші, які Гриценко міг заробити, беручи участь в корупційних схемах по відчуженню землі?
Нагадуємо, що на сторінці сайту УНІАН були опубліковані документи з особистим підписом Гриценка, які доводять, що він знав про махінації зі скандальною.

У Гриценко знайшли будинок в Конча-Заспі і чотири квартири в центрі Києва (відео)Крім того, громадськість вже неодноразово звертала увагу правоохоронців на корупційну діяльність лідера партії "Громадянська позиція". Рік тому проведене програмою "Наші гроші" журналістське розслідування стало приводом для звернення ряду депутатів в Національне антикорупційне бюро України із закликом провести слідство стосовно злочинів Міністерства оборони часів міністра Анатолія Гриценка. А недавно активісти створили в Фейсбуці групу під назвою «Реальний грищ», в якій вони почали збирати матеріал для розслідування діяльності Гриценко.
Варто також відзначити, що разом з будинком журналісти також виявили у Анатолія Степановича чотири квартири в центрі Києва, які за звичною для українських політиків схемою, були записані на його дружину Юлію Мостову.
У Гриценко знайшли будинок в Конча-Заспі і чотири квартири в центрі Києва (відео)


На які кошти придбано все це майно - повинні відповісти відповідні органи, однак зараз уже можна констатувати, що чесний і бідний кандидат в президенти виявився не тим, ким хотів, щоб його бачили його потенційні виборці.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...