Вирішив розбагатіти за рахунок людей з інвалідністю: український чиновник організував жахливу аферу, постраждали сотні людей

серпня 20 / 2018
Вирішив розбагатіти за рахунок людей з інвалідністю: український чиновник організував жахливу аферу, постраждали сотні людей


Український чиновник вирішив розбагатіти за рахунок людей з інвалідністю. У Сумській області судять керівника Благодійного фонду соціального захисту інвалідів за незаконну реалізацію понад 100 безкоштовно переданих для потреб фонду автомобілів. Про це повідомляє прес-центр судової влади України.

“У ході слідства встановлено, що до благодійного фонду “Соцінвест” безкоштовно надано для використання в благодійних цілях 123 транспортні засоби, які були конфісковані державою і не реалізовані”, – сказано в повідомленні.

Відчуження такого майна можливе виключно за умови сплати мита та інших податків і зборів. При цьому обвинувачений зареєстрував і поставив на облік у благодійному фонді тільки 14 транспортних засобів, а решту реалізував як запчастини, не сплативши при цьому обов’язкові платежі в бюджет.

Таким чином, керівник благодійного фонду заподіяв шкоду державним інтересам – не надав транспортні засоби малозабезпеченим громадянам і не сплатив до держбюджету податки і збори на суму 1,66 млн гривень.

Судове засідання у справі пройде у відкритому режимі 31 серпня 2018 року в Зарічному районному суді р. Суми.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...