Трагедія сталася на очах у дітей: п’яна жінка викинула песика - “друга” малюків із сьомого поверху будинку

серпня 17 / 2018
Трагедія сталася на очах у дітей: п’яна жінка викинула песика - “друга” малюків із сьомого поверху будинку


У Запоріжжі нетвереза жінка серед білого дня викинула собаку з 7-го поверху. Песик був замотаний в ганчір’я, аби у нього не було можливості вижити.

Свідками трагедії були батьки та діти, які гуляли у дворі. "Я бачила, як якийсь рожевий незрозумілий згорток викинули з вікна. Потім був гучний стук і собака почала скавчати", – розповіла очевидиця Аліна Буланда.

Боня був улюбленцем місцевих жителів. Зранку господар песика випускав його у двір, де собаку вже чекали діти. "Його всі годували, всі любили. Я просто не розумію. Тварини ж немов діти, вони ж не можуть захистити себе ніяк. Як взагалі можна так", – плаче мешканка будинку Дарина Федорук. Улюбленець двору Боня – песик дідуся, який має значні проблеми зі здоров’ям. Син старого у тюрмі, а жінка, яка викинула собаку – його невістка. Вона живе в будинку недавно, після повернення з поліції зачинилася в квартирі і дверей не відчиняє.

Одразу після падіння небайдужі люди повезли собаку до ветеринарів, але врятувати песика не вдалося. "Ця дамочка, котра викинула, вона ще дивилася, щоби собака впав краще. У неї вже була агонія, була в судомах, тобто в межах десяти хвилин уже померла. Лікар сказав, що нічим не зможе допомогти", – розповіла мешканка будинку Юлія Буланда. Від розправи натовпу нетверезу сусідку врятували поліцейські. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про жорстоке поводження з тваринами. Але юристи кажуть, що якщо раніше жінка не мала проблем з законом, цілком імовірно, що вона відбудеться умовним терміном. "Коли є свідки події, є певна тварина, думаю, що довести склад злочину не буде проблемою. Інша річ, чи буде реальне покарання нести ця особа", – пояснив юрист Денис Штабовенко. Найгірше покарання, яке може чекати підозрювану – це п’ять років позбавлення волі. Але таких прецедентів в Україні поки небагато.
Категорія : Україна
Киев из зе кэпитал оф Юкрейн
18 серпня 2018 01:39

17 августа 2018 г.  Вновь Украина отличилась в мировых рейтингах, и как всегда – в худшую сторону. Согласно рейтингу Global Liveability Index 2018, который составляет журнал The Economist, украинская столица была признана лидером по падению комфортности жизни.

 

За 5 лет этот показатель снизился аж на 12.6%, и теперь, в рейтинге Киев занимает 118 место из 140, находясь на одном уровне с такими городами как Лагос (Нигерия), Дакка(Бангладеш), самый грязный город мира, пакистанский Карачи, и другими городами, куда вы точно не хотели бы поехать отдыхать.

 

Кстати, столица Сирии Дамаск, несколько лет страдающий от войны, потерял 7.7% в рейтинге, почти в 2 раза меньше «мирной» и «комфортной» украинской столицы.


Залишити Коментар