Шкіра та кістки: на Кіровоградщині батьки-садисти морили дитину голодом

серпня 14 / 2018
Шкіра та кістки: на Кіровоградщині батьки-садисти морили дитину голодом


Про це інформує видання «pravda-kr.com.ua».

На сполох почали бити 9 серпня, коли патронажний педіатр і медсестра повідомили, що під час огляду десятимісячного немовля, побачили в родині у важкому стані іншу дитину – виснаженого чотирирічного хлопчика. Крім чотирирічного сина, у родині є ще, візуально здорові, три доньки – 2008, 2012 і 2017 років народження Попри наполягання медиків, госпіталізувати малого батьки категорично відмовилися.

Аби визволити малюка від батьків-кривдників, довелося звернутися до поліції та прокуратури. У помешкання потрапили лише після того, як поліція отримала дозвіл суду.

Працівники соцслужб розповідають, що коли знайшли малюка, він був весь у власних фекаліях. Дорогою до лікарні дитина попросила їсти: хлібчика та водички. Зжалилися медики, які дістати свої обіди. А коли дитина побачила у лікарняній їдальні каструлю, то почала кричати. Згодом хлопчика підгодовували медсестри.

Зараз життю малюка нічого не загрожує, але спеціалісти і досі не можуть визначити, скільки саме дитину морили голодом.

У службі констатують: досі родина не стояла у них на обліку, бо сигналів про неналежне виконання батьківських обов’язків не надходило, а також не було можливості оглянути й оцінити умови проживання дітей, так як працівників батьки не пускали у помешкання. Водночас там зауважують, наразі вирішується питання про позбавлення прав батьків, однак усе залежатиме від висновків судмедекспертизи і суду.

Тим часом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за злісне невиконання батьківських обов’язків.

«Новоукраїнський райвідділ поліції відкрив кримінальне провадження за статтею 166 Кримінального кодексу» – злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, – прокоментували журналістам у поліції.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...