Партія “За життя” заручилася підтримкою Віктора Медведчука (ФОТО, ВІДЕО)

липня 26 / 2018
Партія “За життя” заручилася підтримкою Віктора Медведчука (ФОТО, ВІДЕО)

“Якщо ми хочемо домогтися результату – треба ставити перед собою великі цілі. Тому партія” За життя “бачить правильну мету і пропонує правильні ідеї по порятунку України з політичного, економічного і соціального кризи”, – заявив народний депутат України та лідер політичної партії “За життя “Вадим Рабінович, коментуючи в прямому ефірі ТРК” Україна “презентацію економічної програми очолюваної ним партії.

“Для того щоб щось створити, потрібно зробити перший крок. Так ось ми його зробили. І перше, що пропонуємо – провести референдум, на якому люди вирішать, куди йти країні, і що будувати”, – пояснив політик.

Крім того, зазначив Вадим Рабінович, завдяки рішенню телеглядачів, які голосували за кращих, на їхню думку, менеджерів (і вони стануть членами партії “За життя”), Україна зможе відродитися.

Телеглядачі проголосували за Віктора Медведчука

“Телеглядачі в розділі “мир і встановлення зв’язків з СНД” проголосували за Віктора Медведчука. І я можу сказати, що завдяки йому, в тому числі, ключ від миру на Сході – тепер у партії “За життя” – резюмував народний депутат.

Сьогодні В. Рабінович мав розмову з В. Медведчуком і він дав згоду стати членом потужної команди.

Партія “За життя” заручилася підтримкою Віктора Медведчука (ФОТО, ВІДЕО)


Категорія : Україна
Лоці
26 липня 2018 22:43

інтересно буде.

ліпше сі, як дебіловаті нацики у владі.


Для бидла
26 липня 2018 23:37

Партия уголовника-жида всегда "лучше" 


Залишити Коментар