Валютний крах близько: Українцям розповіли про те що буде з доларом найближчим часом

липня 23 / 2018
Валютний крах близько: Українцям розповіли про те що буде з доларом найближчим часом
Стало відомо, що призведе до обвалу гривні. Дестабілізація можлива, але якщо не буде чергового траншу МВФ, вважає економічний експерт Сергій Фурса.

За словами економіста, Україна увійшла у другу половину літа, а це означає, що гривня готується до сезонного осіннього ослаблення. Крім того, є ще одна причина, яка могла привести до падіння гривні.
“Наступного тижня буде велике погашення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП), які належать нерезидентам. Можливо, напередодні цього зростає попит на валютні ОВДП. Люди намагаються зменшити ризики, які можуть виникнути, якщо нерезиденти почнуть виходити після 25 липня”, – підкреслив Фурса.

Стабільність гривні напряму залежить від траншів МВФ. При сприятливій ситуації (наданні валютного траншу) курс долара зросте до 29-29,5. Якщо ж через певні “кулуарні” питання чиновників Україна транш не отримає, то гривня обвалиться.

“Якщо Україна залишається в програмі співпраці з МВФ, то до кінця року курс буде 29-29,5 за долар. Отримання траншу залежить від того, що відбувається у певних глав чиновників. Є надія, що транш Україна отримає. Але зараз ситуація не вимагає стабілізації. Дестабілізація може бути як раз тоді, коли транш ми не отримаємо”, – підкреслив експерт.


Категорія : Україна


загрузка...